Máš starší Samsung? Môžeš sa tešiť na funkcie z Galaxy S22, prichádza parádna aktualizácia!

Samsung plní svoj sľub. Staršie modely dostanú špičkové funkcie!

Keď Samsung vo februári predstavil vlajkové lode radu Galaxy S22 s používateľským prostredím One UI 4.1 postavenom na Android 12, sľúbil, že funkcie časom prinesie aj na staršie modely.

Na mysli mal hlavne funkcie aplikácie fotoaparátu ako napríklad lepší režim Portrét, ktorý už po novom dokáže rozpoznať aj zvieratá, nočný portrétový režim alebo možnosť zachytiť portrétové video aj cez teleobjektív. Teraz firma svoj sľub naozaj plní, čakať máme parádnu aktualizáciu.

O tom, že je aktualizácia na ceste, sme sa dozvedeli z komunitného diskusného fóra Samsung Community. Podľa dostupných informácií má byť aktualizácia dostupná pre modely Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3, neskôr aj pre Galaxy S21 FE, Galaxy S20, Galaxy Note 20, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z FlipGalaxy Note 10.

Samsung pri rade smartfónov Galaxy S21 a tiež pri poslednej generácii skladacích smartfónov sprístupní vyššiu kvalitu fotografií pri využívaní aplikácií tretích strán z Google Play. Samsung pri alternatívnych aplikácií sprístupní umelú inteligenciu, multi-frame redukciu šumu, video stabilizáciu, nočný režim a tiež teleobjektív v Instagrame, Snapchate a na TikToku.

TIP REDAKCIE
Vieš ako jazdiť na elektrickej kolobežke? TOP 10 pravidiel, ktoré by mal poznať každý!

Aktualizácia sa začala šíriť naprieč Európou pod označením G99xBXXU5CVDD. Už tradične sa okrem vylepšeného fotoaparátu môžete tešiť aj na lepšiu stabilitu a zabezpečenie systému.