Z drahej handričky od Apple si uťahuje už aj Elon Musk. Začal predávať píšťalku za 50 dolárov

Svojich fanúšikov pošťuchol, aby namiesto handričky od Apple míňali peniaze na jeho píšťalku. A skutočne to fungovalo.

Ak by sme mali spísať zoznam najkontroverznejších produktov za posledné obdobie, nepochybne by sa naň zaradila handrička na displej od spoločnosti Apple. Dôvodom je predovšetkým cena, ktorá bola nastavená na 25 €. Pochopiteľne, jej debut spustil reťazovú reakciu rôznych vtipov a narážok, do ktorej sa zapojilo aj niekoľko známych mien.

Najskôr to bol Samsung, ktorý predstavil vlastnú handričku na displej, no na rozdiel od Apple ju ponúkal zadarmo. Išlo však o limitovanú edíciu dostupnú len pre prvých 1 000 registrácií v prostredí aplikácie Samsung Members.

Po novom si z Apple a jeho handričky uťahuje aj Elon Musk, informuje TechCrunch. Začal predávať píšťalku vyrobenú z chirurgickej ocele, ktorá do značnej miery pripomína elektromobil Cybertruck. Nie je to však len dizajn, čím je tento produkt unikátny. Veľkú pozornosť totiž upútala aj jeho cena, ktorá bola nastavená na 50 dolárov, čiže okolo 44 eur.

TIP REDAKCIE
SÚŤAŽ s TECHBYTE: Vyhraj nadupanú kolobežku Navee N65 s dojazdom 65 km v hodnote 649 €!

Ako inak, Elon na novinku upozornil prostredníctvom Twitteru. Následne svojich fanúšikov pošťuchol, aby namiesto handričky od Apple míňali peniaze na jeho píšťalku. A skutočne to fungovalo. Podľa e-shopovej stránky je píšťalka úplne vypredaná.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať