Dopyt po Apple handričke za 25 € je vysoký: Prvé kusy zrejme budú expedované až začiatkom 2022

Ak by ste dnes navštívili oficiálny online obchod spoločností a utratili 25 € na handričku, vyskočilo by na vás upozornenie, že vaša objednávka k vám bude doručená v priebehu 10 až 12 týždňov.

Apple prednedávnom popri dvoch rozšíreniach špičkového radu notebookov MacBook Pro uviedol na trh aj handričku na displej. Na tom by samozrejme nebolo nič netradičné, keby nestála 25 €.

Logika za touto cenovkou je pomerne jednoduchá na porozumenie, i keď v praxi to v mnohých prípadoch vyzerá trochu inak. Jednoducho povedané, keď míňate tisícky eur na nový notebook, nejaké tie necelé tri desiatky navyše už vás nezabijú. Problém s tým môžu mať tí, ktorí neuvažujú nad novým MacBook Pro a jednoducho chcú, aby im s ich zbierkou ladila aj handrička na displej.

Na mnohých počudovanie, dopyt po handričke je skutočne vysoký. A ako dokonca informoval denník New York Times, podľa anonymnej reprezentantky spoločnosti Apple nejde o nič prekvapujúce.

Apple nestíha. Ak by ste dnes navštívili oficiálny online obchod spoločností a minuli 25 € na handričku, vyskočilo by na vás upozornenie, že vaša objednávka k vám bude doručená v priebehu 10 až 12 týždňov, píše server 9to5Mac. Inak povedané, prvé objednávky zrejme budú expedované až začiatkom budúceho roka.

TIP REDAKCIE
Rocket League dorazil do smartfónov: Stiahnuť si ho môžeš na Android aj iOS
Zdroj: Apple

Účinná, kvalitná a “špeciálna”

Čím si vôbec handrička vyslúžila tak obrovskú cenu a zároveň aj dopyt? Reprezentantka spoločnosti deklaruje, že je veľmi účinná a špeciálna (nech už to znamená čokoľvek) a prichádza aj v unikátnej svetlosivej farbe. Ďalej uvádza, že handrička je vyrobená z netkaného mikrovlákna, avšak v tomto ohľade odmietla poskytnúť bližšie špecifikácie.

Keďže je reč o Apple, je zrejmé, že predmetný produkt je skutočne kvalitný. Je však natoľko “špeciálny”, aby dokázal opodstatniť cenovku vo výške 25 €? To nám zrejme prezradia až prvé recenzie od zákazníkov.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať