Samsung si uťahuje z Apple: Vydal vlastú handričku na displej, ponúka ju zadarmo

Rozdiel pritom nenájdeme len v cene. Handrička od Samsungu ponúka rozmery 20 x 20 cm, a teda je väčšia ako tá od Apple, ktorej rozmery dosahujú 16 x 16 cm.

Apple si ani tento rok nemohol odpustiť predstavenie viac než kontroverzného produktu. Tentokrát išlo o handričku na displej. Na tom by samozrejme nebolo nič zlé, keby nestála 25 eur.

Americký gigant uviedol handričku na trh popri svojich najnovších modeloch špičkových notebookov MacBook Pro. Hoci je skutočne elegantná a zložená z prémiových materiálov, za takú cenu si ju vie väčšina odpustiť. Internet však neodpúšťa. Na viacerých sociálnych sieťach, predovšetkým však na Twitteri, si užívatelia z produktu veľkoryso uťahovali.

Vtipy však napokon neostali len v týchto kruhoch. Do Apple si kvôli handričke po novom kopol aj Samsung. Ako? Predstavil vlastnú handričku, no na rozdiel od americkej spoločnosti si za ňu nepýta ani cent, informuje Mashable.

Zdroj: Apple

Ako prvý na existenciu produktu upozornil holandský portál Galaxy Club. Všimol si, že v Nemecku koluje akcia, ktorá sľubuje užívateľom aplikácie Samsung Members leštiacu handričku úplne zadarmo. Ponúka ju však len pre prvých 1 000 registrácií.

TIP REDAKCIE
NAŽIVO: Sledujte tento livestream a získajte 30 % zľavu na hodinky Galaxy Watch 4!

Rozdiel pritom nenájdeme len v cene. Handrička od Samsungu ponúka rozmery 20 x 20 cm, a teda je väčšia ako tá od Apple, ktorej rozmery dosahujú 16 x 16 cm. Otázkou je, či juhokórejský výrobca použil rovnako kvalitné a prémiové materiály.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať