Honor 60 a Honor 60 Pro sa odhalili na fotografiách, poznáme aj časť špecifikácií

Výkonnejší Honor 60 Pro sa bude vyznačovať o niečo vyšším telom ako jeho súrodenec, pričom rámiky budú tenšie ako kedykoľvek predtým.

Honor je späť v hre. Odkedy sa značka osamostatnila od Huawei, získala späť licenciu na používanie služieb Google, vďaka čomu sú jej zariadenia na našom trhu opäť relevantné. Veľkolepý návrat učinila prostredníctvom modelu Honor 50 so štartovacou cenou 529 €. Viac si o ňom môžete prečítať v našej recenzii.

Spoločnosť však na tento rok ešte neskončila. Už dnes má oficiálne predstaviť modely Honor 60 a Honor 60 Pro. Spočiatku však zrejme budú dostupné len pre domáci, respektíve čínsky trh.

Dvojica očakávaných smartfónov sa nám tesne pred predstavením ukázala na troch fotografiách. Pôvodne sa objavili na čínskej sociálnej sieti Weibo.

Výkonnejší Honor 60 Pro sa bude vyznačovať o niečo vyšším telom ako jeho súrodenec, pričom rámiky budú tenšie ako kedykoľvek predtým. Obidva kúsky získajú kruhový výrez pre selfie snímač. Dizajn zadného foto modulu do veľkej miery pripomna ten, ktorý výrobca uplatnil pri modeli Honor 50. Útočisko poskytne pre celkovo tri objektívy, píše Gizchina.

TIP REDAKCIE
Battlefield 2042 je obrovským sklamaním: Titul môže prejsť na bezplatný model

Honor 60 a Honor 60 Pro: Očakávané špecifikácie

Čo sa týka špecifikácií, podľa informátora Digital Chat Station má Honor 60 ponúknuť 120 Hz AMOLED displej s FHD+ rozlíšením a 32 Mpx selfie fotoaparátom. O pohon sa má starať Snapdragon 778G+, pričom interiér bude obsahovať aj 4 300 mAh batériu s podporou pre 66 W nabíjanie. Zadná strana bude domovom pre tri snímače, a to s rozlíšeniami 108 Mpx, 50 Mpx a 2 Mpx. Honor 60 Pro na tom bude veľmi podobne, avšak špekuluje sa, že ho poženie o niečo výkonnejší čipset Snapdragon 870. Údajne poskytne aj o niečo väčšiu batériu, konkrétne s kapacitou 4 500 mAh.

Aktuálna cena modelu HONOR 50

Total
22
Zdieľaní
Total
22
Zdieľať