honor 50

Honor na budúci mesiac chystá veľké podujatie. Tieto zariadenia môže čakať globálny debut

Honor 50, Honor Magic 3 a Honor Magic X?

Honor má skutočne ambiciózne plány. Už dlhšie pracuje ako samostatná jednotka, pričom nedávno na pôde Číny ukázal svoje najnovšie smartfóny spadajúce pod sériu Honor 50. To ale nie je všetko. Budúci mesiac usporiada ďalšie podujatie, no v tomto prípade už pôjde o produkty určené pre globálny trh, informuje Android Authority. Na čo sa môžeme tešiť?

Ide o vôbec prvé globálne podujatie, ktoré Honor usporiada ako samostatná spoločnosť. Pozvánka nám toho s výnimkou dátumu, ktorý má byť nastavený na 12. augusta, toho veľa neprezrádza. Nepoznáme teda ani presný čas, kedy sa podujatie začne a ani konkrétny program. Zatiaľ tak môžeme pracovať len s predpokladmi, ktoré sú založené na nedávnej aktivite spoločnosti a znalostiach overených informátorov.

Honor chystá globálne podujatie, môže predstaviť rad Honor 50, vlajkovú loď Magic 3 a skladací Magic X

Honor nám budúci mesiac s najväčšou pravdepodobnosťou ukáže modely z radu Honor 50 určené pre globálny trh. Konkrétne sú tri, a to Honor 50, 50 Pro a 50 SE. Všetky spadajú do strednej triedy a na rozdiel od predchádzajúcich smartfónov z dielne spoločnosti ponúkajú aj služby Google. Viac si o ich výbave môžete prečítať tu.

TIP REDAKCIE
NÁVOD: Ako ochrániť batériu v telefóne? Stačí poznať tento jednoduchý trik!

Okrem tejto trojice smartfónov však môže Honor predstaviť aj Honor Magic 3. Podľa všetkého pôjde o vlajkovú loď, nakoľko má zariadenie poháňať špičkový procesor Snapdragon 888+ od Qualcommu. Túto kľúčovú špecifikáciu nedávno potvrdil samotný výrobca. Žiaľ, okrem typu procesora nepoznáme ohľadom zariadenia žiadne podrobnejšie informácie. Niet však pochýb, že taktiež bude disponovať službami Google.

Na záver nás možno čaká ešte jedno špeciálne prekvapenie vo forme Honor Magic X. O tomto zariadení sa zatiaľ síce len špekuluje, no vraj ide o skladací smartfón, ktorý nám spoločnosť predstaví ešte tento rok. Stane sa tak počas augustového podujatia? Možné to je, no nemôžme si byť 100-percentne istí.

A to v podstate platí o všetkých uvedených zariadeniach. Výrobca oficiálne potvrdil len dátum podujatia, nič iné. Odporúčame vám teda uvedené informácie brať s aspoň miernou rezervou, minimálne čo sa týka druhých dvoch spomenutých zariadení – Magic 3 a Magic X.