honor 50

Honor tento rok ešte neskončil: Plánuje predstaviť špičkovú vlajkovú loď!

V treťom štvrťroku.

Honor oficiálne predstavil svoje nové smartfóny radu Honor 50. Dočkali sme odhalenia troch nových modelov, a to základného Honor 50, výkonnejšieho 50 Pro a cenovo dostupnejšieho 50 SE. Predpokladalo sa aj predstavenie špičkovej verzie 50 Pro+, no s tou má výrobca trochu iné plány.

Ako píše server Notebookcheck, samotný CEO spoločnosti Honor, Zhao Ming, potvrdil, že práce na novom vlajkovom modeli sú v plnom prúde. Výsledné zariadenie vraj debutuje ako Magic 3, pričom jeho predstavenia by sme sa mali dočkať niekedy v treťom štvrťroku 2021.

Ming počas prezentácie Honor 50 prezradil, že okrem tohto radu bude výrobca pravidelne, resp. každý rok aktualizovať aj série X a Play, ktoré pozostávajú z modelov strednej a nižšej triedy. Jediným voľným priestorom tak ostáva top-end segment, ktorý má tento rok vyplniť už spomenutý Magic 3. V minulosti, ešte keď Honor spadal pod Huawei, sa smartfóny s týmto označením vyznačovali svojimi viac než nekonvenčnými črtami.

Honor Magic 2
Honor Magic 2

Honor Magic 3: To najlepšie z najlepšieho

Teraz, keď je výrobca samostatnou jednotkou, bude názov “Magic” označovať to najlepšie, čo nám dokáže jeho dielňa ponúknuť. Presne z tohto dôvodu sa predpokladá, že Magic 3 bude špičkovou vlajkovou loďou, ktorú poženie vysoko výkonný čipset Snapdragon 888 od Qualcommu. Samozrejme, rátať môžeme aj s nádherným dizajnom, kvalitnými fotoaparátmi a sýtym displejom. Presné čísla nám však zatiaľ nie sú známe.

Internetom sa taktiež začala šíriť špekulácia, že spoločnosť tento rok chystá jedno veľké prekvapenie, ktorým by mohol byť Magic X. Šepká sa, že pôjde o skladací smartfón. Ani v tomto prípade si však nemôžeme úplne istí, akú výbavu ponúkne a či vôbec vznikne.