OnePlus potvrdil dizajn OnePlus 9 Pro: Takto bude vyzerať čoskoro predstavená vlajková loď

S dôrazom na Hasselblad.

OnePlus predvčerom konečne potvrdil príchod svojho najnovšieho radu vlajkových lodí – OnePlus 9. Zariadenia sa oficiálne ukážu už 23. marca a dokonca aj s nabíjačkou.

Tu však spoločnosť s milými prekvapeniami nekončí. Na Twitter totiž zavesila krátke video, v ktorom ukázala všetky krivky pripravovaného top-end modelu OnePlus 9 Pro, upozorňuje Android Authority.

Okrem toho však video odkazuje aj na hodnotné partnerstvo s renomovanou spoločnosťou Hasselblad, ktoré OnePlus potvrdil popri oznámení dátumu predstavenia očakávanej série.

Ak ste v posledných týždňoch sledovali situáciu okolo série OnePlus 9, veľa nového sa nedozviete. Zábery nám síce ukazujú to isté, čo nedávno uniknuté rendery, no je tu aj jeden veľký a podstatný rozdiel – sú oficiálne.

Možno si všimnúť, že jednou z hlavných “hviezd” videa je Mesiac. Výrobca týmto odkazuje práve na spoločnosť Hasselblad, ktorá priložila ruku k dielu pri legendárnej misii Apollo 11 v roku 1969.

OnePlus 9/Hasselblad
Zdroj: OnePlus

OnePlus 9: Prehľad očakávaných špecfikácií

Čo sa týka špecifikácií, v prípade štandardného modelu sa máme dočkať 6,55-palcového AMOLED displeja s FHD+ rozlíšením a obnovovacou frekvenciou 120 Hz, čipsetu Snapdragon 888, 8 GB RAM, 128 GB interného úložiska typu UFS 3.1 a batérie s kapacitou 4 500 mAh a podporou pre 65 W rýchle nabíjanie. Zadná strana poskytne minimálne dva fotoaparáty, a to s rozlíšením 48 Mpx.

TIP REDAKCIE
Tesla Superchargery budú dostupné aj pre iné elektromobily, ponúknu pripojenie na WiFi

Výkonnejší variant, OnePlus 9 Pro, dostane 6,7-palcový AMOLED displej s QHD+ rozlíšením a vrstvou LTPO, čo znamená, že môžeme rátať s vysokou obnovovacou frekvenciu, pravdepodobne taktiež 120 Hz. Aj v tomto prípade sa dočkáme špičkového Snapdragon 888, rýchlej pamäte a úložiska, no zrejme s väčšími kapacitami.

Okrem toho nás čaká lacnejší model v podobe OnePlus 9R. O tom však zatiaľ nevieme nič iné okrem čipsetu, ktorý ho bude poháňať – Snapdragon 870.

Tešíte sa? My rozhodne áno. Všetky tri produkty budú odhalené už o necelé dva týždne.

Poronajte si aktuálne ceny modelu OnePlus 8T u slovenských predajcov:

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať