Xiaomi Mi Mix 3 5G

Potvrdené: Xiaomi tento rok predstaví Mi MIX 4

CEO spoločnosti prináša novinku.

CEO Xiaomi, Lei Jun, prichádza s novinkou. Očakávané pokračovanie radu Mi Mix, konkrétne Mi MIX 4, príde ešte tento rok. Okrem toho má výrobca chystať aj “reštart” svojho nie veľmi úspešného radu tabletov, informuje Gizchina.

Mi MIX 4 síce príde tento rok, no nie tak skoro. Vraj si budeme musieť počkať. Xiaomi až donedávna predstavovalo dve vlajkové lode, resp. dva rady vlajkových lodí ročne (Mi a Mi MIX). Od roku 2019, kedy debutoval Mi MIX 3, však výrobca od série upustil a nepredstavil žiadne nové rozšírenie. Našťastie, to sa tento rok zmení. Čo sa týka tabletov, jeho posledný kúsok bol Mi Pad 4 z roku 2018.

Xiaomi a jeho plány do budúcna

Okrem novinky ohľadom radu Mi Mix nám CEO spoločnosti predstavil aj svoje plány na najbližšie obdobie. Podľa jeho slov má byť tento rok hlavným bodom sústredenia smart domácnosť. Tvrdí, že inteligentné displeje od Xiaomi budú v každej čínskej domácnosti.

TIP REDAKCIE
Samsung bojuje proti kríze: Za 15 miliárd € chce v Texase postaviť továreň na čipy

Ďalším bodom na zozname má byť vyššia profesionalita služieb. Jun sľúbil, že rozšíri škálu expertnej zákazníckej služby a taktiež skvalitní distribúciu svojich služieb.

Xiaomi Mi 11
Xiaomi Mi 11

Smartfóny budú vhodnejšie pre ženské pohlavie

Čo sa smartfónov týka, Xiaomi vraj tvrdo pracuje na tom, aby boli jeho smartfóny priateľskejšie a atraktívnejšie pre ženy. Ako dôkaz má slúžiť nový dizajn, s ktorým prišiel model Mi 11. To však neznamená, že budúce smartfóny čínskeho výrobcu budú zamerané výhradne na ženy. To nie. Budú však krajšie i ľahšie a budú spĺňať požiadavky nežného pohlavia.

Žiaľ, o novom Mi MIX toho viac nevieme ako vieme. Je potvrdené, že dorazí tento rok, no o jeho výbave sa zatiaľ len špekuluje.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať