galaxy s21 ultra tit

Samsung Galaxy S21+ pózuje na živých fotografiách, takto bude vyzerať jedna z očakávaných vlajkových lodí

Ohľadom zariadení toho vieme už pomerne dosť, no nové informácie si miesto nájdu vždy. Tie najčerstvejšie sa týkajú dizajnu Galaxy S21+.

Samsung začiatkom budúceho roka predstaví trojicu svojich najnovších vlajkových lodí – sériu Galaxy S21. Pozostávať bude z troch modelov, a to Galaxy S21, Galaxy S21+ a Galaxy S21 Ultra.

Ohľadom zariadení toho vieme už pomerne dosť, no nové informácie si miesto nájdu vždy. Tie najčerstvejšie sa týkajú dizajnu prostredného modelu z očakávanej série, resp. Galaxy S21+.

Smartfón totižto pózuje nielen na renderoch, ale už aj na živých fotografiách, vďaka čomu sa naň môžeme pozrieť pekne zblízka. O snímky sa podelil informátor @MauriQHD prostredníctvom Twitteru.

Smartfón ponúkne už známy a obľúbený dizajn – tenké rámiky, displej bez dramaticky zahnutých strán a miniatúrny kruhový výrez pre selfie fotoaparát. Zadná strana sa bude vyznačovať modernizovaným foto modulom, ktorý siaha až k bočnej hrane a je domovom pre tri vertikálne zoradené snímače.

Selfie fotoaparát sa pod displej zatiaľ nepresunul

Žiaľ, rad Galaxy S21 nie je ten, pri ktorom sa dočkáme selfie fotoaparátu pod displejom. Výrez je však veľmi malý, a teda by väčšine nemal prekážať. Revolučnej zmeny sa tak možno dočkáme budúci rok.

Ostatne však smartfóny ponúknu kopu užitočných vylepšení, ako je napríklad vylepšený foto modul s novým objektívom HM3, kvalitnejší displej s vysokou obnovovacou frekvenciou, možnosť odomykania prostredníctvom Bixby Voice a mnoho ďalších.

Galaxy S21 Ultra

Čo sa týka najvýkonnejšieho modelu z trojice, Galaxy S21 Ultra, ten by mal disponovať podporou pre inteligentné pero S Pen a enormnou batériou s kapacitou 5 000 mAh. O pohon sa budú starať dva čipsety (v závislosti od trhu), a to Snapdragon 888 alebo Exynos 2100. Pre slovenský trh bude už tradične dostupná verzia s Exynos procesorom.

Total
4
Zdieľaní