Samsung Galaxy Note10+

Samsung pokračuje v aktualizáciách, Android 11 je dostáva ďalší vlajkový smartfón

Len včera Samsung rozbehol aktualizácie na Android 11 pre rad zariadení Galaxy Note20 a teraz sa k nim pripája aj vlaňajšia séria smartfónov Galaxy Note10.

Len včera Samsung rozbehol aktualizácie na operačný systém Android 11 pre rad zariadení Galaxy Note20 a teraz sa k nim pripája aj vlaňajšia séria smartfónov Galaxy Note10.

Sammobile informuje, že Android 11 s One UI 3.0 pre Galaxy Note10 a Note10+ sa začal šíriť na nemeckom trhu. Zakrátko sa aktualizácia objavila aj na trhu vo Švajčiarsku a Španielsku. Je tak len otázkou času, kedy sa update zobrazí používateľom z našich končín.

note10
Samsung Galaxy Note10+

Aktualizácia pre najnovší Galaxy Note20 je už dostupná aj na Slovensku, hoci ju nutné vyhľadať manuálne. Aj v prípade radu Galaxy Note10 platí, že mal byť podľa pôvodného plánu aktualizovaný v januári 2021.

Skoršia dostupnosť aktualizácie je, samozrejme, vítaná. Jej súčasťou je tiež decembrová bezpečnostná záplata.

Ak jeden z modelov Note10 vlastníte, v nastaveniach smartfónu v najbližších dňoch vyhľadajte položku „Aktualizácia softvéru“ a ťuknite na „Stiahnuť a nainštalovať“. Možno sa na vás usmeje šťastie a aktualizáciu dostanete medzi prvými. Jej dostupnosť na našom trhu sa nám ale v tejto chvíli zatiaľ potvrdiť nepodarilo.

TIP REDAKCIE
Samsung The Freestyle: Projektor za 999 € prichádza na Slovensko!

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať