Samsung galaxy s21 ultra tit

VIDEO: Samsung Galaxy S21+ na prvom videu. Porovnali ho s iPhone 12 Pro Max!

V približne 5 minút dlhom videu nám autor ukazuje kvalitu fotoaparátov aj schopnosti v rámci gamingu. Zrejme však nejde o finálnu verziu zariadenia.

Samsung už o necelý mesiac predstaví najnovšiu sériu svojich vlajkových lodí. Reč je, pochopiteľne, o Galaxy S21. Zariadenia z očakávaného radu sa nám síce už ukázali na niekoľkých renderoch, no mnoho iných kľúčových informácií nám stále chýba.

Dnes sme však opäť o niečo múdrejší. Ako píše server 9to5Google, YouTube kanál s názvom Random Stuff 2 totižto zverejnil video, v ktorom nám ukazuje nový Galaxy S21+, teda prostredný model z chystanej trojice.

V približne 5 minút dlhom videu nám autor ukazuje kvalitu fotoaparátov aj schopnosti v rámci gamingu. Treba však poznamenať, že zrejme nejde o finálnu verziu pripravovaného zariadenia, a tak vám zábery, ktoré nájdete pod týmto odstavcom, odporúčame brať s aspoň miernou rezervou.

Zrejme nie je ďaleko od pravdy

No na druhú stranu, nová séria má byť predstavená už 14. januára, čo znamená, že smartfón zachytený na videu rozhodne nemá ďaleko od finálnej verzie.

Video taktiež čiastočne potvrdzuje niektoré očakávané špecifikácie. Zariadenie z prednej strany pokryje 6,7-palcový Super AMOLED displej, zatiaľ čo na zadnej strane zohrá hlavnú úlohu 64 Mpx snímač obrazu.

Galaxy S21+ vs iPhone 12 Pro Max

Ako si vedie chystaná novinka v rámci fotografie? YouTuber porovnáva schopnosti optiky v Galaxy S21+ so snímačom v iPhone 12 Pro Max. Ktorému modelu sa darilo lepšie? Rozhodnutie ponecháme na vás. Podeľte sa s nami o váš názor v ankete nachádzajúcej sa na konci článku.

Galaxy S21+ vs iPhone 12 Pro Max: Ktorý fotí lepšie?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...
Total
5
Zdieľaní