Tesla Model Y

Kúpil si nový Tesla Model Y, po pár hodinách jazdy mu odletela strecha

Nathaniel si vraj spočiatku myslel, že má niekde otvorené okno, no len o pol minúty neskôr jeho novému Modelu Y odletela kompletne celá strecha.

Nathaniel Galicie Chien sa rozhodol zaobstarať si nový Model Y od spoločnosti Tesla. Vtedy však ešte netušil, že radosť z nového auta mu vydrží len pár hodín. Počas jazdy mu totiž odletela celá strecha.

Prirodzene, svoje nové auto hneď po kúpe zobral na cestu. Po pár hodinách jazdy si však začal všímať, že počuje silné návaly vetra. Spočiatku si vraj myslel, že má niekde otvorené okno, no len o pol minúty neskôr jeho novému Modelu Y odletela kompletne celá strecha. Nathaniel sa o svoj skutočne netradičný a nie veľmi príjemný zážitok podelil s americkou publikáciou The Verge.

Už pri kúpe si údajne všimol určitých nedokonalostí, ako je napríklad zlé tesnenie, no nepripisoval im veľkú vážnosť, nakoľko ide o problémy, ktoré sú pre nové Tesly pomerne bežné.

Dobrou správou je, že sa počas incidentu nikomu nič nestalo, teda ak nepočítame šok zo strechy plachtiacej vo vetre.

Ponúkli mu opravu zadarmo. Odmietol

Nathaniel následne odviezol svoj “vylepšený” elektromobil späť do predajne, kde mu bola ponúknutá oprava strechy, samozrejme bez poplatku, a taktiež dočasný prenájom náhradného vozidla.

Túto ponuku však odmietol. Vraj sa radšej poobzerá po úplne inom vozidle od úplne inej automobilky.

Total
39
Zdieľaní
Total
39
Zdieľať