oneplus nord

OnePlus pozajtra odhalí aj “špeciálnu edíciu” OnePlus Nord

OnePlus nám už o dva dni predstaví svoje najnovšie produkty. Očakávať môžeme aj odhalenie “špeciálnej edície” prémiového OnePlus Nord.

Spoločnosť OnePlus už o dva dni, presnejšie 14. októbra, predstaví svoje najnovšie produkty. Očakávať môžeme odhalenie vlajkovej lode OnePlus 8T, bezdrôtových slúchadiel OnePlus Buds Z a po novom aj “špeciálnej edície” prémiového OnePlus Nord.

Predstavenie novej edície OnePlus Nord výrobca svojím spôsobom potvrdil prostredníctvom Instagramu.

https://www.instagram.com/p/CGKi1UZHUjm/?utm_source=ig_embed

Zatiaľ však nie je isté, čo konkrétne novinka ponúkne. Ako píše server Android Central, môže ísť len o nové farebné prevedenie. Vylúčená však nie je ani možnosť, že novinka ponúkne aj určité vylepšenia v rámci výbavy.

https://www.instagram.com/p/CGNHoBbHtV8/?utm_source=ig_embed

OnePlus plánuje rad Nord obohatiť nie o jeden, ale hneď o tri nové modely. Okrem špeciálnej edície OnePlus Nord sa vraj môžeme tešiť aj na OnePlus Nord N10 5G a OnePlus Nord N100. Dvojica čerstvých noviniek sa nám však ukáže o trochu neskôr, konkrétne 26. októbra.

OnePlus Nord N10 5G má ponúknuť 6,49-palcový FHD+ displej s obnovovacou frekvenciou 90 Hz, čipset Snapdragon 690, 6 GB operačnej pamäte, 128 GB interného úložiska a štyri zadné fotoaparáty na čele so 64 Mpx snímačom obrazu.

Druhý očakávaný model, OnePlus Nord N100, má byť vybavený 6,52-palcovým displejom s HD+ rozlíšením, čipsetom Snapdragon 460 a 6 000 mAh batériou s podporou pre 18 W nabíjanie.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať