OnePlus pozajtra odhalí aj „špeciálnu edíciu“ OnePlus Nord

Spoločnosť OnePlus už o dva dni, presnejšie 14. októbra, predstaví svoje najnovšie produkty. Očakávať môžeme aj odhalenie "špeciálnej edície" prémiového OnePlus Nord.

1

Spoločnosť OnePlus už o dva dni, presnejšie 14. októbra, predstaví svoje najnovšie produkty. Očakávať môžeme odhalenie vlajkovej lode OnePlus 8T, bezdrôtových slúchadiel OnePlus Buds Z a po novom aj „špeciálnej edície“ prémiového OnePlus Nord.

Predstavenie novej edície OnePlus Nord výrobca svojím spôsobom potvrdil prostredníctvom Instagramu.

Zatiaľ však nie je isté, čo konkrétne novinka ponúkne. Ako píše server Android Central, môže ísť len o nové farebné prevedenie. Vylúčená však nie je ani možnosť, že novinka ponúkne aj určité vylepšenia v rámci výbavy.

OnePlus plánuje rad Nord obohatiť nie o jeden, ale hneď o tri nové modely. Okrem špeciálnej edície OnePlus Nord sa vraj môžeme tešiť aj na OnePlus Nord N10 5G a OnePlus Nord N100. Dvojica čerstvých noviniek sa nám však ukáže o trochu neskôr, konkrétne 26. októbra.

OnePlus Nord N10 5G má ponúknuť 6,49-palcový FHD+ displej s obnovovacou frekvenciou 90 Hz, čipset Snapdragon 690, 6 GB operačnej pamäte, 128 GB interného úložiska a štyri zadné fotoaparáty na čele so 64 Mpx snímačom obrazu.

Druhý očakávaný model, OnePlus Nord N100, má byť vybavený 6,52-palcovým displejom s HD+ rozlíšením, čipsetom Snapdragon 460 a 6 000 mAh batériou s podporou pre 18 W nabíjanie.