VIDEO: OnePlus oficiálne odhalil dizajn chystaného OnePlus 8T

Ako môžete sami vidieť, OnePlus 8T sa bude po vizuálnej stránke od poslednej série vlajkových lodí, OnePlus 8, výrazne odlišovať.

Spoločnosť OnePlus dnes na svojom YouTube kanáli zverejnila video, v ktorom odhaľuje oficiálny dizajn chystanej vlajkovej lode – OnePlus 8T.

Ako môžete sami vidieť, OnePlus 8T sa bude po vizuálnej stránke od poslednej série vlajkových lodí, OnePlus 8, výrazne odlišovať. Ako príklad môžeme použiť modul s fotoaparátmi, ktorý sa presunul zo stredu vrchnej časti do ľavého rohu.

Ako už poznamenal server 9to5Google, smartfón sa podobá skôr na pár mesiacov dozadu predstavený OnePlus Nord či sériu Galaxy S20 od Samsungu.

OnePlus nám svoj nový kúsok oficiálne predstaví 14. októbra, čiže už o pár dní. Nižšie nájdete prehľad očakávaných špecifikácií.

Očakávané špecifikácie OnePlus 8T

  • Displej: 6,55 palcov, AMOLED, obnovovacia frekvencia 120 Hz
  • Čipset: Snapdragon 865+
  • RAM: 8/12 GB
  • ROM: 128/256 GB
  • Batéria: 4 500 mAh, Warp Charge 65 (65 W drôtové nabíjanie)
  • Zadné fotoaparáty: 48 Mpx hlavný, 16 Mpx širokouhlý, 5 Mpx makro, 2 Mpx portrétový
  • Predný fotoaparát: 32 Mpx
TIP REDAKCIE
Drahé notebooky, drahé príslušenstvo: Apple predáva handričku na displej za 25 €

Čo sa týka ceny, OnePlus 8T v 8/128 GB verzii by sa mal začať predávať za 599 €. Výkonnejší variant s 12 GB operačnej pamäte a 256 GB úložiska by mal štartovať na hranici 699 €.

Predstavené nám budú aj cenovo dostupnejšie slúchadlá OnePlus Buds Z

Výrobca taktiež pár dní dozadu potvrdil, že popri OnePlus 8T predstaví aj nové slúchadlá OnePlus Buds Z – lacnejšiu verziu OnePlus Buds.

Ostatne sa počas virtuálneho podujatia očakáva predstavenie cenovo dostupného smartfónu zatiaľ známeho len ako “Clover”, hodiniek OnePlus Watch a taktiež nie je vylúčené, že sa nám ukáže aj nový inteligentný reproduktor.

Total
21
Zdieľaní
Total
21
Zdieľať