OnePlus potvrdzuje: 14. októbra sa nám okrem smartfónu ukážu aj nové slúchadlá

Konkrétne má ísť o OnePlus Buds Z, lacnejšiu verziu slúchadiel OnePlus Buds, ktoré nám výrobca predstavil pár mesiacov dozadu.

OnePlus plánuje 14. októbra predstaviť svoje najnovšie produkty. Už vieme, že sa nám počas podujatia ukáže nová vlajková loď, konkrétne OnePlus 8T, ktorej výbavu sme vám priblížili už v niekoľkých článkoch. Teraz sa však oficiálnou cestou dozvedáme, že smartfón nie je to jediné, na čo sa môžeme tešiť.

Spoločnosť totiž na sieti Twitter zverejnila príspevok, v ktorom potvrdzuje, že sa výrobca chystá 14. októbra predstaviť aj nové slúchadlá s certifikáciou IP55. Na novinku upozornila publikácia Gizmochina.

Konkrétne má ísť o OnePlus Buds Z, lacnejšiu verziu slúchadiel OnePlus Buds, ktoré výrobca predstavil pár mesiacov dozadu. Majú byť taktiež aj o niečo ľahšie. V prípade OnePlus Buds jedno slúchadlo vážilo 4,6 g. Pri novom modeli má toto číslo klesnúť na 4,35 g.

TIP REDAKCIE
Apple prekonáva očakávania: GPU v novom M1 Max má viac hrubého výkonu ako PlayStation 5!

OnePlus Buds Z by mali disponovať podporou pre Bluetooth 5.0, pričom spolupracovať budú priamo s aplikáciou OnePlus Buds.

Čo ďalej?

Nedávno sme sa od informátora Ishana Agarwala dozvedeli, že OnePlus má 14. októbra okrem smartfónu predstaviť ešte niekoľko ďalších zariadení. Jedným z nich mali byť práve slúchadlá, ktoré spoločnosť zoficiálnila.

Na zozname tak už ostávajú len inteligentné hodinky OnePlus Watch, cenovo dostupný smartfón s označením “Clover” a jeden záhadný gadget, ktorého identitu nám doposiaľ neodhalil žiadny oficiálny zdroj a ani informátor. S najväčšou pravdepodobnosťou však ide o inteligentný reproduktor.

Či sa nám tieto produkty 14. októbra skutočne ukážu, nevieme. Istí si tak môžeme byť len vlajkovou loďou a slúchadlami. Aspoň zatiaľ.

Total
11
Zdieľaní
Total
11
Zdieľať