Sports Watch 3

Redmi zrejme pripravuje svoje prvé smartwatch. Vraj budú lacné a ponúknu podporu pre eSIM

Podznačka Xiaomi, Redmi, môže v blízkej budúcnosti vydať svoje prvé inteligentné hodinky. Aktuálne sú známe ako Mi Watch Lite.

Podznačka Xiaomi, Redmi, môže v blízkej budúcnosti vydať svoje prvé inteligentné hodinky. Aktuálne sú známe ako Mi Watch Lite, informuje publikácia Gizchina.

Súdiac podľa názvu, mnohí by si mysleli, že Mi Watch Lite budú spadať priamo pod Xiaomi. Objavili sa však špekulácie, že v skutočnosti budú spadať do portfólia podznačky čínskeho výrobcu, Redmi.

Prečo? Mi Watch Lite si nedávno prešli certifikáciou, v ktorej prostredí sú známe ako model REDMIWT02. Existujú však aj záznamy o zariadení s označením REDMIWT01.

Zrejme je teda reč o vôbec prvých smartwatch od Redmi. Ich názov ďalej naznačuje, že budú o triedu nižšie ako bežné Xiaomi Watch, a tak budú aj o čosi lacnejšie.

Zatiaľ nie je isté, čo konkrétne nám chystané inteligentné hodinky ponúknu. Hovorí sa o podpore pre eSIM, pričom po softvérovej stránke ich vraj bude poháňať systém MIUI. Rátať máme aj s podporou pre sťahovanie a inštaláciu aplikácií.

TIP REDAKCIE
Litva odporučila nepoužívať smartfóny Xiaomi, Nemecko žiadne problémy nenašlo

Aktuálne sa toho viac o hodinkách nevie. Očakávame, že sa ďalších informácií dočkáme v priebehu najbližších týždňov.

Total
12
Zdieľaní
Total
12
Zdieľať