Apple

iPhone 12 dorazí v dvoch vlnách, spočiatku majú byť dostupné len 6,1-palcové modely

Dôvod? Základné dosky SLP. Zdroj uvádza, že pre 6,1-palcové modely boli dostupné už na začiatku júla. Zvyšok vraj dorazil až v auguste.

Apple nám už túto jeseň predstaví svoje najnovšie iPhony, konkrétne rad iPhone 12. Pozostávať bude zo štyroch modelov, ktoré sa budú odlišovať veľkosťou i špecifikáciami.

O pripravovanej sérii sme toho v poslednom období počuli už dosť. Najnovšie informácie, o ktoré sa s verejnosťou podelila publikácia DigiTimes, hovoria o dostupnosti.

Najskôr 6,1″ modely

Séria iPhone 12 dorazí v dvoch fázach. V októbri sa máme dočkať prvých dvoch modelov, konkrétne 6,1-palcového iPhone 12 Max a iPhone 12 Pro. Na 5,4-palcový iPhone 12 a 6,7-palcový iPhone 12 Pro Max si vraj počkáme o trochu dlhšie, pravdepodobne do začiatku novembra.

Dôvod? Základné dosky SLP. Zdroj uvádza, že základné dosky pre 6,1-palcové modely boli dostupné už na začiatku júla. Zvyšok, pre druhé dva modely, vraj dorazil až v auguste.

Podľa Bloomberg sa však najskôr máme dočkať lacnejších prevedení, resp. iPhone 12 a iPhone 12 Max. To isté predpovedá aj známy informátor Jon Prosser.

Zatiaľ nie je isté, ktorá strana má pravdu, nakoľko nemáme k dispozícii žiadne oficiálne potvrdené informácie. Neostáva nám teda nič iné, než sa nechať prekvapiť.

TIP REDAKCIE
Elon Musk na nikoho nečaká: Neuralink chce začať testovanie na ľuďoch

Plánujete si kúpiť niektorý z pripravovaných iPhonov? Ak áno, siahnete skôr po lacnejších variantoch alebo sa obrátite na top-end varianty? Dajte nám vedieť v ankete nižšie.

Plánujete si kúpiť jeden z chystaných iPhonov? Ak áno, ktorý?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať