Samsung Galaxy Note 8, S9 a Note20 získavajú septembrovú bezpečnostnú záplatu

Samsung sprístupnil septembrovú bezpečnostnú záplatu pre hŕstku svojich zariadení. Na zozname nájdeme napríklad Galaxy Note 8, S9 či Note20.

Samsung sprístupnil septembrovú bezpečnostnú záplatu pre hŕstku svojich zariadení. Na zozname nájdeme napríklad Galaxy Note 8, S9 či Note20, upozornil server 9to5Google.

Čo sa týka Galaxy S9, bývalá vlajková loď získava septembrovú záplatu. Žiaľ, aktualizácia na One UI 2.5 stále chýba. V balíku sú tak zatiaľ obsiahnuté len vylepšenia bezpečnosti.

Aktualizácia nesie označenie G96xFXXSBETH2. Podľa SamMobile už mieri aj na európsky trh, sprístupňuje sa však postupne.

V prípade série Galaxy Note20 sa záplata schováva pod označením N986FU1OS1ATHI1. Aktuálne sa vraj sprístupňuje naprieč západnou časťou Európy.

Na zoznam podporovaných zariadení sa dopracoval aj Galaxy Note 8. Stále obľúbená vlajková loď z roku 2017 sa nanešťastie nikdy nedočkala aktualizácie na Android 10. Stále však získava bezpečnostné aktualizácie, čo znamená, že užívatelia môžu rátať aj so septembrovou záplatou. Aktualizácia firmvéru je v prostredí bývalej vlajkovej lode známa ako N950FXXUDDTH1.

TIP REDAKCIE
Chuwi MiniBook X: Šialený 10,8-palcový 2K notebook za cenu, ktorá sa často nevidí!

Galaxy S9 získa aktualizáciu na One UI 2.5. Chvíľu to však potrvá

Vráťme sa ale ešte raz ku Galaxy S9. Zariadenie získava septembrovú záplatu, avšak bez aktualizácie na One UI 2.5.

Netreba sa však obávať, najnovšia verzia rozhrania časom dorazí. Dočkať sa jej majú aj modely S9+ a Note 9. Téme sme sa viac venovali v samostatnom článku.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať