OnePlus môže v blízkej budúcnosti predstaviť vlastné smartwatch

Očakáva sa, že výbava OnePlus Watch ponúkne operačný systém Wear OS od Google a nedávno predstavený čipset Snapdragon Wear 4100.

Spoločnosť OnePlus v nedávnom období obohatila svoje portfólio o nemalý počet zaujímavých produktov. Dočkali sme sa predstavenia vlajkových lodí radu OnePlus 8, prémiového modelu strednej triedy OnePlus Nord i slúchadiel OnePlus Buds. Spoločnosť však pre tento rok zrejme ešte neskončila.

Po novom to totiž vyzerá, že výrobca pripravuje nové inteligentné hodinky. Debutovať majú ako OnePlus Watch.

Smartwatch od OnePlus sa objavili aj na stránke agentúry Infocomm Media Development Authority. Spozorované boli serverom 91Mobiles, informuje publikácia 9to5Google. Web nám prezradil, že OnePlus Watch sa skrývajú pod modelovým označením W301GB.

Okrem označenia však o OnePlus Watch nevieme vôbec nič. Očakáva sa, že ich výbava ponúkne operačný systém Wear OS od Google a nedávno predstavený čipset Snapdragon Wear 4100.

Prvýkrát sme o OnePlus smartwatch počuli ešte v roku 2016

Toto nie je prvýkrát, čo počujeme o možnom debute inteligentných hodiniek značky OnePlus. Spoločnosť vývoj tohto typu produktu potvrdila ešte v roku 2016, no neskôr sa rozhodla od projektu upustiť. “Mali sme hotový dizajn, no aj napriek tomu sme sa rozhodli od hodiniek upustiť. Musíme sa sústrediť,” prehlásil CEO OnePlus Pete Lau počas konferencie v Hong Kongu v roku 2016.

TIP REDAKCIE
AKTUALIZOVANÉ: Orange mal rozsiahly výpadok služieb, problém sa už zdá byť vyriešený

Výrobca zrejme nechcel na trh uviesť nedokončený a nedokonalý produkt. Od toho času však ubehli už 4 roky, čo znamená, že aktuálne už môže byť všetko plne pripravené.

Zatiaľ nie je isté, kedy sa nám OnePlus Watch ukážu. Nie je však vylúčené, že sa tak stane ešte tento rok, možno po boku smartfónov z radu OnePlus 8T.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať