oneplus nord

OnePlus môže v blízkej budúcnosti predstaviť svoj vôbec najlacnejší smartfón!

OnePlus pripravuje nové smartfóny, ktoré môžu potešiť hlavne ľudí čakajúcich na cenovo dostupnejšie modely. Čítajte ďalej, toto všetko zatiaľ vieme.

OnePlus približne pred mesiacom predstavil OnePlus Nord, cenovo dostupný smartfón, ktorý svojimi špecifikáciami pripomína vyššiu triedu, no stojí len niečo vyše štyroch stoviek. Výrobca je na svoj výtvor rozhodne pyšný, nakoľko už usilovne pracuje na ďalších podobných modeloch. Aspoň to tvrdia čerstvé informácie.

OnePlus okrem “Billie” údajne pripravuje ďalšie dva smartfóny spadajúce do nižšej cenovej kategórie. Jeden má poháňať Snapdragon 662, druhý Snapdragon 460, píše Gizmochina.

Najlacnejší smartfón portfólia OnePlus? Je to možné

V tomto článku rozoberieme druhý z modelov, nakoľko môže ísť o vôbec najlacnejší smartfón, aký OnePlus kedy vyrábal a predával. Prvá zmienka o tomto zariadení sa objavila v zdrojovom kóde, o ktorého snímku sa s nami podelil informátor vystupujúci ako @the_tech_guy.

Môžeme si všimnúť, že snímka zobrazuje zoznam procesorov, ktoré poháňajú existujúce OnePlus smartfóny. Obsahuje však aj čipset Snapdragon 460, ktorý by ste v doposiaľ predstavených zariadeniach značky OnePlus hľadali len márne.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Variant koronavírusu B.1.1.529 má až 32 mutácií: Európske krajiny zastavujú lety

To môže znamenať, že smartfón vybavený predmetným čipom sa na nás ešte len chystá. Zatiaľ síce nie je úplne isté, kedy by sme sa ho mohli dočkať a čo presne (okrem čipsetu) ponúkne jeho výbava, no je vysoko pravdepodobné, že jedným z jeho najväčších lákadiel bude priaznivá cenovka. Ako sme už spomenuli o pár odstavcov vyššie, môže ísť o vôbec najlacnejší smartfón od OnePlus.

Čo sa na nás tento rok chystá?

Aby sme si to zosumarizovali, OnePlus nám môže do konca tohto roka priniesť jeden smartfón poháňaný čipom Snapdragon 690 (Billie), jeden smartfón poháňaný čipom Snapdragon 662 (alebo 665) a jeden smartfón vybavený procesorom Snapdragon 460.

Uvedené informácie však doposiaľ neboli oficiálne potvrdené, a teda nemusia odrážať skutočné plány spoločnosti. Preto vám ich, aspoň zatiaľ, odporúčame brať so značnou rezervou.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať