V Geekbench sa objavil ďalší smartfón od OnePlus, údajne môže ísť o OnePlus 8T/8T Pro

Údajný OnePlus 8T/8T Pro nesie modelové označenie KB2001 a v prostredí benchmarku získal 912 (test na jedno jadro) a 3288 (test na viac jadier) bodov.

OnePlus si pre nás už poctivo pripravuje svoj nový rad vlajkových lodí, ktorý bude pozostávať z modelov OnePlus 8T a 8T Pro. Debutovať údajne môže niekedy medzi októbrom a septembrom.

Ako píše publikácia GSMArena, jeden z pripravovaných modelov sa zrejme objavil v prostredí známeho benchmarku Geekbench. Zariadenie totiž počas testovania bežalo na systéme Android 11, ktorého finálnu verziu Google rozhodne vydá ešte pred predstavením noviniek od OnePlus.

Snapdragon 865/865+ a 8 GB RAM?

Údajný OnePlus 8T/8T Pro nesie modelové označenie KB2001 a v prostredí benchmarku získal 912 (test na jedno jadro) a 3288 (test na viac jadier) bodov. Môžeme si všimnúť, že zariadenie bude vybavené čipsetom od Qualcomm, s najväčšou pravdedobnosťou ide o Snapdragon 865/865+. Pod kapotou údajne nájdeme aj 8 GB operačnej pamäte RAM.

Zdroj: Geekbench/Nashville Chatter

Ostatne sa toho o pripravovanom rade vie len veľmi málo. Dostupné informácie zatiaľ spomínajú len prítomnosť podpory pre 65 W nabíjanie a 64 Mpx fotoaparátov (pre obidva modely) s funkciou pixel-binning. Budú tak vytvárať 16 Mpx snímky, vďaka čomu si dokážu zachovať lepší dynamický rozsah.

TIP REDAKCIE
Samsung na domácom trhu dominuje, Galaxy Z Flip 3 prekonal všetky smartfóny

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať