Na smartfónoch OnePlus si teraz môžete zahrať PUBG Mobile so snímkovaním 90 FPS

S PUBG na 90 FPS si okrem série OnePlus 8 dokáže poradiť aj rad OnePlus 7T či OnePlus 7 Pro. OnePlus Nord žiaľ podporu nezískal.

Čím ďalej viac a viac nových smartfónov získava podporu pre vyššiu obnovovaciu frekvenciu, vďaka ktorej zobrazujú obsah plynulejšie. Lepšiu plynulosť poznať na takmer každom kroku, od prezerania sociálnych sietí, až po brázdenie medzi fotografiami v galérii. Hry sú však už trochu iný príbeh.

Smartfóny s vyššou obnovovacou frekvenciou sú s nami už pomerne dlho, avšak nemalé množstvo hier, známych i menej známych, sa im stále nedokázalo prispôsobiť. Našťastie sa ale nájdu aj výnimky.

Pred niečo vyše dvoma mesiacmi sme na našom webe uverejnili článok, v ktorom sme vás informovali, že OnePlus 8 boli vôbec prvé a jediné smartfóny, ktoré dokázali rozbehnúť Fortnite so snímkovaním 90 FPS. Podobnému úspechu sa tešia znovu, tentokrát však pri veľmi obľúbenom PUBG.

Kvalitný herný zážitok si vychutnajú aj užívatelia minuloročných modelov

S PUBG na 90 FPS si však okrem série OnePlus 8 dokáže poradiť aj rad OnePlus 7T či OnePlus 7 Pro. Snímkovanie 90 FPS má ostať exkluzivitou pre uvedené smartfóny až do 6. septembra, píše Android Authority.

TIP REDAKCIE
MediaTek chystá čipset pre lacnejšie vlajkové lode. Takýto výkon môžete čakať!
Honor Play
Ilustr. foto: PUBG Mobile na smartfóne Honor Play.

Mnohých prekvapuje, že zoznam podporovaných zariadení neobsahuje nedávno predstavený OnePlus Nord, ktorý je taktiež vybavený displejom s vyššou obnovovacou frekvenciou. Treba však zdôrazniť, že Nord je poháňaný čipsetom Snapdragon 765G, ktorý podľa všetkého nemá kapacity, aby plnohodnotne zvládol hru PUBG s vyyším snímkovaním.

Užívatelia uvedených modelov si môžu PUBG pri 90 FPS zahrať už dnes. Nie však všetci. OnePlus totiž prehlásil, že novinka sa nevzťahuje na Čínu, Japonsko a dokonca ani Kóreu.

Total
17
Zdieľaní
Total
17
Zdieľať