Na smartfónoch OnePlus si teraz môžete zahrať PUBG Mobile so snímkovaním 90 FPS

S PUBG na 90 FPS si okrem série OnePlus 8 dokáže poradiť aj rad OnePlus 7T či OnePlus 7 Pro. OnePlus Nord žiaľ podporu nezískal.

Čím ďalej viac a viac nových smartfónov získava podporu pre vyššiu obnovovaciu frekvenciu, vďaka ktorej zobrazujú obsah plynulejšie. Lepšiu plynulosť poznať na takmer každom kroku, od prezerania sociálnych sietí, až po brázdenie medzi fotografiami v galérii. Hry sú však už trochu iný príbeh.

Smartfóny s vyššou obnovovacou frekvenciou sú s nami už pomerne dlho, avšak nemalé množstvo hier, známych i menej známych, sa im stále nedokázalo prispôsobiť. Našťastie sa ale nájdu aj výnimky.

Pred niečo vyše dvoma mesiacmi sme na našom webe uverejnili článok, v ktorom sme vás informovali, že OnePlus 8 boli vôbec prvé a jediné smartfóny, ktoré dokázali rozbehnúť Fortnite so snímkovaním 90 FPS. Podobnému úspechu sa tešia znovu, tentokrát však pri veľmi obľúbenom PUBG.

Kvalitný herný zážitok si vychutnajú aj užívatelia minuloročných modelov

S PUBG na 90 FPS si však okrem série OnePlus 8 dokáže poradiť aj rad OnePlus 7T či OnePlus 7 Pro. Snímkovanie 90 FPS má ostať exkluzivitou pre uvedené smartfóny až do 6. septembra, píše Android Authority.

Honor Play
Ilustr. foto: PUBG Mobile na smartfóne Honor Play.

Mnohých prekvapuje, že zoznam podporovaných zariadení neobsahuje nedávno predstavený OnePlus Nord, ktorý je taktiež vybavený displejom s vyššou obnovovacou frekvenciou. Treba však zdôrazniť, že Nord je poháňaný čipsetom Snapdragon 765G, ktorý podľa všetkého nemá kapacity, aby plnohodnotne zvládol hru PUBG s vyyším snímkovaním.

Užívatelia uvedených modelov si môžu PUBG pri 90 FPS zahrať už dnes. Nie však všetci. OnePlus totiž prehlásil, že novinka sa nevzťahuje na Čínu, Japonsko a dokonca ani Kóreu.