Fortnite Android

OnePlus 8 sú jedinými smartfónmi, ktoré zvládnu hru Fortnite so snímkovaním 90 FPS

Fanúšikovia nesmierne populárnej hry Fortnite majú teraz dobrý dôvod na to, aby si zaobstarali jeden z najnovších modelov OnePlus 8 alebo OnePlus 8 Pro.

Fanúšikovia nesmierne populárnej hry Fortnite majú teraz dobrý dôvod na to, aby si zaobstarali jeden z najnovších modelov OnePlus 8 alebo OnePlus 8 Pro.

Tieto dva smartfóny sú totižto zatiaľ jediné, ktoré dokážu spustiť hru Fortnite s podporou plynulejšieho snímkovania 90 FPS. Výrobca to docielil vďaka spolupráci s Epic Games, spoločnosťou, ktorá za hrou Fortnite stojí.

Novinku oznámili na sociálnej sieti Twitter a v komunitnom fóre OnePlus.

GameSpot pripomína, že Fortnite s vyššími frekvenciami obnovenia podporuje okrem modelov OnePlus 8 a 8 Pro aj iPad Pro, ktorý je vybavený 120 Hz LCD obrazovkou.

V prípade zariadení od OnePlus sa podarilo dosiahnuť plynulejšie snímkovanie vďaka výkonu čipsetu Snapdragon 865 a optimalizácii, ktorú zase pripravili vývojári z Epic Games.

Foto: OnePlus

Hráči hry Fortnite ale musia počítať aj s istými obmedzeniami. Hra bude bežať v natívnom rozlíšení 2400 x 1080 pixelov, no jej grafika sa automaticky nastaví na nízku. Hra teda bude bežať plynulejšie, no jej vizuálne prevedenie si pohorší.

TIP REDAKCIE
Známu kryptomenovú burzu napadli hackeri, ukradli milióny dolárov

Okrem toho treba brať na zreteľ vyššiu spotrebu energie a teda kratšiu výdrž na jedno nabitie. Je možné, že sa zariadenia pod takouto záťažou zahrejú, čo opäť nemusí byť príjemné.

Používatelia starších modelov, menovite OnePlus 7/7 Pro a OnePlus 7T/7T Pro, si užijú hru Fortnite pri maximálnom 60 FPS. Po novom ju bude možné nainštalovať priamo z aplikácie Game Space, ktorá je súčasťou každého zariadenia tejto značky.

Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať