specialny

Apple môže začiatkom budúceho roka vydať lacnejší iPhone 12. Avšak bez podpory 5G sietí

Podľa analytikov z Wedbush Securities má Apple začiatkom budúceho roka vydať ešte jeden variant iPhone 12, dorazí však bez podpory 5G sietí.

Americký gigant Apple nám na jeseň odhalí svoj nový rad iPhonov. Pozostávať bude zo štyroch modelov, menovite iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. Spoločnosť však môže sériu obohatiť o ešte jeden model. Stať sa tak má na začiatku budúceho roka, informuje publikácia MacRumors.

Podľa analytikov z Wedbush Securities má Apple začiatkom budúceho roka vydať ešte jeden variant iPhone 12, dorazí však bez podpory 5G sietí. Bude tak o niečo lacnejší ako 5G modely naplánované na túto jeseň.

Predmetný 4G variant by údajne mohol debutovať niekedy počas februára, pričom jeho cenovka sa má pohybovať okolo 800 amerických dolárov (cca 680 eur). Cena u nás, v Európe, bude zrejme o niečo vyššia.

Čo sa týka tohtoročných modelov, očakáva sa, že cenovo na tom budú podobne ako minuloročná séria, čiže iPhone 11, a to aj napriek lepšej konektivite.

TIP REDAKCIE
Moderna má začiatkom roka 2022 vydať upravenú vakcínu proti variantu Omikron

Aktuálne tak očakávame štyri modely – 5,4-palcový, dva 6,1-palcové a jeden 6,7-palcový. Očakáva sa, že verzie s väčšími displejmi (6,1-palcový iPhone 12 Pro a 6,7-palcový iPhone 12 Pro Max) budú mať o trochu lepšiu výbavu a tri zadné snímače. Ich mladší súrodenci dorazia len s dvoma snímačmi. Budú však lacnejší.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať