Spoločnosť Caviar už prijíma predobjednávky na luxusné prevedenie iPhone 12 Pro

Záujemcom ponúka výhodnú akciu.

1
©Caviar

Značka Caviar prijíma predobjednávky na luxusné prevedenie výkonnejšieho modelu z pripravovaného radu iPhonov, ktorý má debutovať približne o dva mesiace. Potenciálnym záujemcom taktiež ponúka výhodnú akciu, informuje server iDNES.cz.

Spoločnosť Apple má svoj nový rad smartfónov predstaviť niekedy na začiatku jesene. Konkrétne má pozostávať z modelov iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max.

Už teraz však značka Caviar, pôvodom z Ruska, ponúka možnosť predobjednávky iPhone 12 Pro. Nejde však o tradičnú verziu, ale o luxusné prevedenie, za ktoré si záujemca zaplatí toľko, ako keby si kupoval špeciálnu edíciu staršieho modelu, resp. iPhone 11 Pro.

Možnosti sú rozmanité. Aby sme boli konkrétnejší, všetky dizajny, ktoré Caviar ponúkal a stále ponúka pri iPhone 11 Pro, budú dostupné aj pri pripravovanom modeli. Na výber je dostupná aj verzia, ktorá odkazuje na 50. výročie prvej vesmírnej misie, konkrétne Apollo 11. Tú značka predstavila ešte minulý rok.

Absolútnou čerešničkou na torte je exkluzivita s označením Credo Christmas Star Diamond. V tomto prevedení bude dostupný len jeden jediný model, ktorého cena sa má pohybovať (minimálne) okolo hranice 126 tisíc dolárov, čiže približne 107 tisíc eur.

Čo ponúkne rad iPhone 12?

V rámci dizajnu či výbavy očakávaného radu iPhonov sa zatiaľ môžeme spoliehať len na informátorov a ich predpovede.

Séria iPhone 12 má byť návratom k hranatejším tvarom, pričom v oblasti výrezu či panelu s fotoaparátmi nás zrejme čakajú len drobné zmeny. A špecifikácie? Tie budú ako inak než špičkové.

via MacRumors