iPhone 12 ukazuje svoje krivky, základný model pózuje na živých fotografiách

Snímky prezrádzajú, že iPhone 12 dorazí s tradičným výrezom a veľmi tenkými rámikmi, ktoré budú obopínať pomerne malé a tým pádom kompaktné telo.

Apple nám túto jeseň odhalí svoj najnovší rad iPhonov, ktorý bude známy ako iPhone 12. Obsahovať má štyri čerstvé modely, ktoré sa budú odlišovať nielen cenou a špecifikáciami, ale aj veľkosťou tela.

Dnes sa prostredníctvom publikácie 91Mobiles dozvedáme, ako asi bude vyzerať základný model z pripravovanej série. Zariadenie totiž prvýkrát pózuje na živých fotografiách.

Snímky prezrádzajú, že štandardný model dorazí s tradičným výrezom vo vrchnej časti displeja a veľmi tenkými rámikmi, ktoré budú obopínať pomerne kompaktné telo. Zatiaľ to teda vyzerá, že predošlé úniky týkajúce sa dizajnu a veľkostí boli naozaj pravdivé.

Čo očakávať v rámci výbavy?

iPhone 12 má doraziť s 5,4″ OLED displejom s rozlíšením 2 340 x 1 080 pixelov a hustotou pixelov 475 ppi. Pod kapotou údajne nájdeme špičkový čipset A14 Bionic, 4 GB operačnej pamäte RAM a 128/256 GB interného úložiska. Jeho cena sa môže pohybovať okolo 800 €.

TIP REDAKCIE
Samsung bojuje proti kríze: Za 15 miliárd € chce v Texase postaviť továreň na čipy

Žiaľ, zverejnené snímky, o ktoré sa s nami prostredníctvom siete Weibo podelil renomovaný informátor Digital Chat Station, neponúkajú žiadne bližšie informácie o zadnej strane. Tá by však, aspoň podľa mnohých únikov, mala ostať takmer nezmenená, a teda bude s najväčšou pravdepodobnosťou domovom pre štvorcový panel s fotoaparátmi a tradičné logo nahryznutého jablka.

Total
30
Zdieľaní
Total
30
Zdieľať