iPhone 11 Pro

Tohtoročný rad iPhonov sa zrejme oneskorí. Debutovať údajne môže až v októbri

Spoločnosť Apple nám pôvodne mala svoj nový rad iPhonov predstaviť počas septembra. Teraz to však vyzerá, že si budeme musieť počkať o mesiac dlhšie.

Spoločnosť Apple nám pôvodne mala svoj nový rad iPhonov predstaviť počas septembra. Teraz to však vyzerá, že si budeme musieť počkať o mesiac dlhšie, informuje server NDTV Gadgets.

Na túto nepríjemnú skutočnosť poukázal renomovaný výrobca čipov Qualcomm. Spoločnosť síce nespomenula konkrétny názov smartfónu či smartfónov, ktoré sa majú oneskoriť, no s najväčšou pravdepodobnosťou ide práve o tohtoročný rad iPhonov, nakoľko sa má odklad týkať vlajkových lodí s podporou 5G sietí.

Na odklad debutu očakávanej vlajkovej lode (alebo radu vlajkových lodí) poukázal aj CFO spoločnosti Qualcomm Akash Palkhiwala, a to počas rozhovoru s publikáciou Reuters. Jeho slová značia, že vydania niektorých modelov, ktoré boli pôvodne naplánované na september, sú presunuté na “decembrový štvrťrok”. Tento pojem označuje obdobie trvajúce od októbra do decembra.

Ani Palkhiwala žiaľ nespomenul konkrétny názov zariadení, ktorých sa má odklad týkať. Mnohí analytici však veria, že taktiež odkazuje na pripravovaný rad iPhone 12.

TIP REDAKCIE
TOP 4 bežecké pásy na doma: Zvládnu aj 110 kg záťaž, vyvinú rýchlosť až 12 km/h!

Aktuálne sa teda očakáva, že debut nových iPhonov sa presunie zo septembra na október, čo potvrdzuje aj známy a overený informátor Jon Prosser.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať