OnePlus 8T Pro môže disponovať podporou pre až 65 W nabíjanie

Dokazuje to zdrojový kód aplikácie Engineering Mode.

0
Foto: OnePlus

Spoločnosť OnePlus nám má tento rok predstaviť ešte jednu sériu špičkových smartfónov, OnePlus 8T. Pozostávať má zo štandardného a výkonnejšieho modelu, ktoré budú priamymi nástupcami minuloročného radu OnePlus 7T.

Aj vlani nám séria priniesla dva čerstvé modely, pričom po výkonnostnej stránke sa výkonnejší variant od štandardného odlišoval len minimálne. Tento rok tomu ale zrejme bude trochu inak, píše server Android Community.

Výkonnejší model z očakávanej série, OnePlus 8T Pro, totiž môže získať podporu pre až 65 W nabíjanie Super Warp. Naznačuje to zdrojový kód aplikácie Engineering Mode, ktorú možno nájsť v prostredí beta verzie Android 11 dostupnej pre rad OnePlus 8.

Ako prvý na zmienku 65 W nabíjania v prostredí zmienenej aplikácie upozornil server XDA-Developers. Taktiež je dôležité poznamenať, že získané informácie korešpondujú s certifikáciou TÜV Rheinland, ktorá bola zverejnená minulý mesiac. Aj tá sa totiž zmieňovala o tom, že výrobca pracuje na 65 W nabíjaní pre svoje budúce zariadenia.

Zatiaľ nie je isté, či sa tento typ nabíjania dopracuje aj do štandardného modelu. Zdroj totiž uvádza, že podpora technológie môže ostať exkluzivitou OnePlus 8T Pro.