Galaxy Z Fold 2 pózuje na ďalších renderoch, tentokrát už v lepšej kvalite

Galaxy Z Fold 2 však po novom pózuje na ďalších renderoch, o ktoré sa s nami podelil informátor Ishan Agarwal v spolupráci s publikáciou MySmartPrice.

Juhokórejský výrobca Samsung nám má začiatkom budúceho mesiaca okrem iného predstaviť aj svoj nový skladací smartfón. Konkrétne pôjde o Galaxy Z Fold 2, ktorý sa nám nedávno konečne ukázal aj na renderoch, vďaka ktorým ako-tak vieme, čo môžeme od novinky po vizuálnej stránke očakávať.

Išlo však len o jediný render, ktorý sa nevyznačoval zrovna vysokou kvalitou. Viac sme tejto téme venovali v samostatnom článku.

Galaxy Z Fold 2 však po novom pózuje na ďalších renderoch, o ktoré sa s nami podelil informátor Ishan Agarwal v spolupráci s publikáciou MySmartPrice. Tentokrát sú kvalitné a zariadenie nám ukazujú takmer z každého uhla. Na novinku upozornil server Android Authority.

Zdroj: Ishan Agarwal/MySmartPrice (via Android Authority)

Už na prvý pohľad je zrejmé, že Galaxy Z Fold 2 sa bude po dizajnovej stránke citeľne podobať na zatiaľ nepredstavený Galaxy Note20. Taktiež to vyzerá, že smartfón bude vybavený vylepšeným kĺbom.

Obrovský externý displej

Všimnúť si môžeme aj obrovského externého displeja, ktorý má dosahovať veľkosti až 6,2 palca, a tak pokryje celú polovicu zariadenia. Vnútornú stranu zariadenia má vypĺňať 7,7-palcový Super AMOLED panel, tentokrát však s kruhovým výrezom a obnovovacou frekvenciou až 120 Hz.

Interiér smartfónu má ponúknuť špičkový čipset Snapdragon 865+ z dielne spoločnosti Qualcomm, 12/16 GB operačnej pamäte, 256/512 GB interného úložiska a 4 365 mAh batériu s podporou pre 25 W nabíjanie.

Zadná strana bude domovom pre 64 Mpx hlavný fotoaparát, ktorému budú asistovať dva 12 Mpx snímače. Zostava má byť schopná natáčania 8K videí pri 30 FPS a 4K videí pri 60 FPS. Na prednej strane majú svoje miesto zaujať dva 10 Mpx selfie senzory.