Galaxy Z Fold 2 pózuje na ďalších renderoch, tentokrát už v lepšej kvalite

Galaxy Z Fold 2 však po novom pózuje na ďalších renderoch, o ktoré sa s nami podelil informátor Ishan Agarwal v spolupráci s publikáciou MySmartPrice.

Juhokórejský výrobca Samsung nám má začiatkom budúceho mesiaca okrem iného predstaviť aj svoj nový skladací smartfón. Konkrétne pôjde o Galaxy Z Fold 2, ktorý sa nám nedávno konečne ukázal aj na renderoch, vďaka ktorým ako-tak vieme, čo môžeme od novinky po vizuálnej stránke očakávať.

Išlo však len o jediný render, ktorý sa nevyznačoval zrovna vysokou kvalitou. Viac sme tejto téme venovali v samostatnom článku.

Galaxy Z Fold 2 však po novom pózuje na ďalších renderoch, o ktoré sa s nami podelil informátor Ishan Agarwal v spolupráci s publikáciou MySmartPrice. Tentokrát sú kvalitné a zariadenie nám ukazujú takmer z každého uhla. Na novinku upozornil server Android Authority.

Zdroj: Ishan Agarwal/MySmartPrice (via Android Authority)

Už na prvý pohľad je zrejmé, že Galaxy Z Fold 2 sa bude po dizajnovej stránke citeľne podobať na zatiaľ nepredstavený Galaxy Note20. Taktiež to vyzerá, že smartfón bude vybavený vylepšeným kĺbom.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Xiaomi na Slovensku spúšťa mobilné platby cez Mi Band 6 NFC

Obrovský externý displej

Všimnúť si môžeme aj obrovského externého displeja, ktorý má dosahovať veľkosti až 6,2 palca, a tak pokryje celú polovicu zariadenia. Vnútornú stranu zariadenia má vypĺňať 7,7-palcový Super AMOLED panel, tentokrát však s kruhovým výrezom a obnovovacou frekvenciou až 120 Hz.

Interiér smartfónu má ponúknuť špičkový čipset Snapdragon 865+ z dielne spoločnosti Qualcomm, 12/16 GB operačnej pamäte, 256/512 GB interného úložiska a 4 365 mAh batériu s podporou pre 25 W nabíjanie.

Zadná strana bude domovom pre 64 Mpx hlavný fotoaparát, ktorému budú asistovať dva 12 Mpx snímače. Zostava má byť schopná natáčania 8K videí pri 30 FPS a 4K videí pri 60 FPS. Na prednej strane majú svoje miesto zaujať dva 10 Mpx selfie senzory.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať