Je to oficiálne: Assassin’s Creed Valhalla vychádza 17. novembra

Assassin’s Creed Valhalla je už dvanásta časť legendárnej série od štúdia Ubisoft, ktorá odštartovala svoju éru ešte v roku 2007.

Štúdio Ubisoft oficiálne potvrdilo, že nový Assassin’s Creed Valhalla vyjde 17. novembra. K dispozícii máme aj video, ktoré nám ponúka náhľad na grafické spracovanie aj gameplay. O téme informuje server PC Gamer.

Assassin’s Creed Valhalla je už dvanásta časť legendárnej série, ktorá odštartovala svoju éru ešte v roku 2007. Aktuálne najnovším dielom je Assassin’s Creed Odyssey, ktorý debutoval v roku 2018.

Písal sa rok 873

Hlavnou tématikou očakávaného titulu budú Vikingovia, presnejšie ich invázia do Británie. A ako poznáme Ubisoft Montreal či Ubisoft ako taký, niet pochýb, že sa dočkáme záživného príbehu, ktorý obohatí vynikajúce grafické spracovanie a nikdy nekončiaca akcia. Hlavnú úlohu v Assassin’s Creed Valhalla zohrá postava s menom Eivor.

Pre PC, Google Stadia, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X

Skvelou správou je, že Assassin’s Creed Valhalla si budeme môcť zahrať nielen na PC, ale aj na konzolách PlayStation či Xbox, a to ako na súčasnej, tak aj tej nadchádzajúcej generácii. Mnohých určite poteší aj podpora pre Google Stadia.

Zdroj však uvádza, že hra môže pre konzoly PlayStation 5 a Xbox Series X vyjsť o trochu neskôr. Presný dátum žiaľ nepoznáme.