Legenda sa vracia: Tony Hawk’s Pro Skater 1 a 2 prídu na PS4, Xbox One a PC

O remastrované verzie legendárnych titulov sa stará tím z Vicarious Visions, ktorý štúdio Activision získalo ešte v roku 2005.

Nie je žiadnym tajomstvom, že s rokom 2020 to aj napriek tomu, že už je máj, stále nevyzerá veľmi ružovo. Existuje však mnoho spôsobov, ako si aj v prostredí domova spríjemniť čakanie na koniec aktuálnej krízy. Jedným z nich je napríklad aj hranie počítačových hier.

Túto voľnočasovú aktivitu nespomíname len tak náhodou. Na scénu sa totiž vracajú legendárne tituly Tony Hawk’s Pro Skater 1 a 2. O novinke informuje server TechCrunch.

Obidve klasiky si prechádzajú kompletnou prerábkou. Tešiť sa tak môžeme na úplne nové grafické spracovanie či režim hry pre viac hráčov (multiplayer).

Náhľad, ako dokáže v dnešnej dobe vyzerať 20-ročná hra, vám ponúkame v oficiálnom traileri nižšie.

Na vývoji pôvodných titulov pracovala spoločnosť Neversoft, ktorá však už neexistuje. Vydané boli štúdiom Activision.

O remastrované verzie sa stará tím z Vicarious Visions, ktorý Activision získalo ešte v roku 2005. Ako ste si mohli všimnúť vo videu, rozhodne nejde o žiadnych amatérov. Na svojom konte majú napríklad aj remaster legendárnej trilógie Crash Bandicoot.

Späť ku koreňom

Návrat k úplne prvým hrám zo série THPS je veľmi dobrým rozhodnutím, keďže posledné rozšírenie, THPS5, bolo veľmi chaotické a plné chýb, čoho následkom bola obrovská vlna kritiky.

TIP REDAKCIE
POZOR: Uniklo 190 infikovaných aplikácií! Kradli peniaze, ak ich máte, urýchlene ich odinštalujte!

20-ročná hra v 4K rozlíšení

Tituly sa budú predávať v jednom celku, teda ako balíček s označením “Tony Hawk’s Pro Skater 1+2”. Po novom budú podporovať 4K rozlíšenie, pričom kompletne prerobený bol každý jeden prítomný 3D model. Pôjde teda o tie isté hry spred 20 rokov, akurát budú prezlečené do úplne nového kabátu.

Späť sa má taktiež vrátiť aj väčšina skladieb, čo jednoznačne podporí pocit nostalgie, ktorá bude pre väčšinu záujemcov hlavným lákadlom.

via TechCrunch

Multiplayer

V hrách sa však objavia aj “menšie” novinky, ako napríklad niektoré triky, ktoré boli dostupné až s príchodom THPS3. Rátať však máme aj s implementáciou multiplayer režimu, čo znamená, že si každú úroveň budete môcť zahrať aj online. Taktiež budete mať možnosť zdieľať úrovne, ktoré ste vytvorili v editore Create-A-Park.

Dve hry, jeden celok

Ďalšou skvelou správou je, že hry tvoria jeden veľký celok rozdelený na dve časti, medzi ktorými bude mať každý hráč možnosť rýchlo a pohodlne prepínať.

Tituly budú dostupné na PlayStation 4, Xbox One a PC od 4. septembra, a to za cenu 39 USD.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať