samsung

Galaxy Tab S7 a S7+: Chystá sa fantastický 120 Hz displej a Snapdragon 865 so špičkovým výkonom!

Tablety nedávno zapózovali na prvých renderoch, ktoré nám poodhalili ich možný dizajn. Dnes sa dozvedáme, čo môžeme očakávať v oblasti špecifikácií.

Juhokórejský výrobca Samsung má tento rok priniesť hneď 2 nové špičkové tablety. Galaxy Tab S7 a S7+ nedávno zapózovali na prvých renderoch, ktoré nám poodhalili ich možný dizajn. Dnes sa dozvedáme, čo môžeme očakávať v oblasti hardvérových špecifikácií.

Informátor Ice universe na sieti Twitter zverejnil príspevok, v ktorom uvádza, že očakávaný rad prémiových tabletov konečne ponúkne displeje s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. V tomto smere sa tak zariadenia budú rovnať obľúbeným tabletom od Apple, ktoré vysokú obnovovaciu frekvenciu ponúkajú už viac ako 2 roky, píše server Android Community.

Galaxy Tab S7+ môže doraziť v konfigurácii s 8 GB RAM

Ďalej sa dozvedáme, že pripravované novinky dorazia so špičkovým čipsetom Snapdragon 865 a tým pádom aj podporou pre 5G konektivitu. Podľa overeného benchmarku Geekbench má výkonnejší model ponúknuť 6 GB operačnú pamäť RAM. Na trh sa však má dopracovať aj verzia s 8 GB RAM. V rámci softvéru môžeme očakávať prítomnosť operačného systému Android 10, ktorý doplní vlastné rozhranie One UI 2.5.

11-palcový displej a takmer 8 000 mAh batéria

Štandardný model má ponúknuť displej s uhlopriečkou 11 palcov, dva zadné fotoaparáty a batériu s kapacitou 7 760 mAh. Ďalšou šikovnou a zrejme nevyhnutnou vlastnosťou je aj podpora pre inteligentné pero S Pen.

TIP REDAKCIE
OnePlus 10 Pro: Špecifikácia odhaľuje 120 Hz displej, 5000 mAh batériu a viac
Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať