galaxy tab A 10.1

Samsung Galaxy Tab S7 na prvých záberoch: Takto vyzerá chystaný prémiový tablet

Zverejnené snímky nám však neposkytujú žiadne informácie ohľadom podrobných špecifikácií. K dispozícii tak zatiaľ máme len špekulácie.

Samsung má tento rok predstaviť pokračovanie svojho obľúbeného radu prémiových tabletov. Nadchádzajúci kúsok, ktorý debutuje ako Galaxy Tab S7, sa aktuálne ukazuje na vôbec prvých renderoch. O téme píše web Android Authority.

O prvú vizualizáciu očakávaného tabletu sa s nami podelil server Pigtou v spolupráci s @OnLeaks. Ide o overené a tým pádom dôveryhodné zdroje, čiže je veľmi pravdepodobné, že sa práve skutočne pozeráme na špičkový Galaxy Tab S7.

Na zverejnených snímkach si môžeme všimnúť absencie S Pen, ktorý bol súčasťou výbavy predošlej generácie. Netreba sa však obávať, keďže podporu pre inteligentné pero dokazuje magnetická drážka nachádzajúca sa na zadnej strane tabletu, kam sa bude pripínať.

Rendery ďalej prezrádzajú, že Galaxy Tab S7 ponúkne 2 zadné fotoaparáty umiestnené na tmavom pilulkovom paneli. Narozdiel od Galaxy Tab S6 však tohtoročná generácia zrejme ponúkne aj svietidlo.

TIP REDAKCIE
Rusko vyšetruje Netflix, nepáčia sa mu filmy s LGBT tematikou

Zverejnené snímky nám však neposkytujú žiadne informácie ohľadom podrobných špecifikácií. K dispozícii tak zatiaľ máme len špekulácie, podľa ktorých bude Galaxy Tab S7 vybavený 7 760 mAh batériou, podporou pre 5G konektivitou a nemalým množstvom operačnej pamäte.

A keďže pôjde o prémiový tablet, jednoznačne sa nebude predávať za nízke sumy. Pre porovnanie, Galaxy Tab S6 sa u nás ešte stále predáva za vyše 700 €, a teda očakávame, že na podobnú (až vyššiu) čiastku nás vyjde aj tohtoročná iterácia.

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať