galaxy tab A 10.1

Samsung zrejme pracuje aj na vylepšenej verzii Galaxy Tab S7: Takto má vyzerať Galaxy Tab S7 Plus

Galaxy Tab S7 Plus sa do značnej miery podobá na Galaxy Tab S7, no vyzerá byť o trochu väčší. Výkonnejší model tak môže ponúknuť 12,4-palcový displej.

Vyzerá to, že Samsung nám tento rok neprinesie jeden, ale hneď dva špičkové tablety. Nedávno sme vás informovali o úniku informácií týkajúcich sa dizajnu Galaxy Tab S7. Dnes sa k nám dopracovali rendery jeho údajného výkonnejšieho súrodenca, ktorý má byť známy ako Galaxy Tab S7 Plus. Téme sa venuje server Android Authority.

Ako môžete vidieť na snímkach nižšie, Galaxy Tab S7 Plus sa do značnej miery podobá na Galaxy Tab S7, no vyzerá byť o trochu väčší. Uhlopriečka displeja výkonnejšieho modelu má dosahovať 12,4 palca, zatiaľ čo v prípade štandardného Galaxy Tab S7 môžeme hovoriť o 11-palcovom paneli. Za rendery vďačíme spolupráci medzi Pigtou a OnLeaks.

Výraznejších zmien sa teda zrejme dočkáme skôr v oblasti interných špecifikácií. V tomto smere síce nemáme k dispozícii žiadne bližšie informácie, no keďže ide o vylepšený variant štandardného modelu, očakáva sa, že okrem väčšieho displeja ponúkne aj väčšiu batériu, operačnú pamäť či úložisko.

TIP REDAKCIE
O elektromobilitu sa zaujíma už aj Dodge, posledné spaľováky vyrobí v roku 2024

Môže sa predávať za 4-cifernú sumu

V tomto momente do hry vstupuje cena. Keďže štandardný model môže po debute stáť vyše 700 €, je vysoko pravdepodobné, že cena výkonnejšieho variantu bude dosahovať až 4-cifernej hodnoty.

Musíme vás ale upozorniť, že všetko je zatiaľ len predmetom špekulácií. Na oficiálne informácie si zrejme ešte chvíľu počkáme.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať