Xiaomi mi A3

Xiaomi potvrdzuje: Android 10 dorazí do Mi A3 v polovici februára

Najnovšej verzie systému Android sa čoskoro dočká aj ďalší smartfón od Xiaomi, konkrétne Xiaomi Mi A3.Ten debutoval ešte v auguste minulého roku.

Spoločnosť Xiaomi predstavila svoju “Android One” sériu smartfónov ešte v septembri roku 2017. Reč je o telefónoch, ktoré sa vďaka tomu, že sú súčasťou Android One programu, s istotou dočkajú najaktuálnejších systémových aktualizácií. Výnimkou, samozrejme, nie je ani aktualizácia na Android 10, ktorej sa po novom dočkal aj model Xiaomi Mi A2.

Teraz sa však vďaka FoneArena dozvedáme, že sa najnovšej verzie systému Android čoskoro dočká aj ďalší model, konkrétne Xiaomi Mi A3.

Ten debutoval ešte v auguste minulého roku. Už vtedy výrobca sľuboval, že bude medzi prvými zariadeniami, ktoré sa dočkajú aktualizácie na Android 10. Aj 4 mesiace po vydaní najnovšej verzie systému však Mi A3 stále čaká. Jeho čakanie však už nepotrvá pridlho, keďže sa očakávanej aktualizácie dočká v polovici budúceho mesiaca.

Čínska spoločnosť už sprístupnila Android 10 pre zariadenia ako Redmi K20 Pro, Redmi K20, Mi 9 a Mi 8. V Číne sa však kľúčovej aktualizácie údajne dočkali už aj modely ako Redmi Note 8 Pro, Mi MIX 3, Mi 9 Se, Mi 8 SE či Redmi Note 7.

Total
2
Zdieľaní