Google Pixelbook Go oficiálne: Vysoký výkon a štýlový dizajn v necelom kilograme

Gigant opäť nesklamal.

1
Zdroj: blog.google

Google včera predstavil svoj nový Pixelbook Go, ktorý skvelo kombinuje vysoký výkon so štýlovým dizajnom. Ohľadom možností, ktoré nám nový produkt ponúka, gigant informuje na svojom blogu.

Pixelbook Go je hrubý len 13 milimetrov a váži necelý kilogram, vďaka čomu si ho môžete brať všade so sebou. Pomerne priaznivá je taktiež aj jeho cena, ktorá po prepočte začína na úrovni približne 720 až 730 eur.

Váha i hrúbka zariadenia jasne naznačujú, že cieľom spoločnosti bolo, aby s ním mohli jeho používatelia čo najjednoduchšie cestovať.

Zdroj: blog.google

Google na svojom blogu ďalej informuje, že novinka ponúkne štýlový dizajn s podsvietenou a hlavne tichou klávesnicou, výkonný procesor a obrovskú batériu, ktorá pri bežnom používaní vydrží až 12 hodín. Gigant ďalej dodáva, že len po 20 minútach nabíjania vám zariadenie vydrží celé 2 hodiny.

Zdroj: blog.google

Ako sme už naznačili vyššie, vnútro novinky obsahuje rovnako výkonné komponenty aké používajú aj ostatné „Made By Google“ počítače. Pixelbook Go sa vám teda zapne v priebehu len niekoľkých sekúnd, pričom rýchlosť ho neopúšťa ani po dlhodobom aktívnom používaní. Sklamať by nás vraj nemal ani v oblasti bezpečnosti.

TIP REDAKCIE
Nový iPad Pro je tu a vyzerá absolútne úžasne, výkonu má narozdávanie!

Ľudia žijúci na území Spojených štátov či Kanady si zariadenie môžu predobjednať už dnes. Do Európy, konkrétne do Spojeného kráľovstva, sa táto možnosť dostane až v januári.