Microsoft o problémoch s menu Štart vo Windows 10: Všetko funguje správne, nie je čo opravovať

Toto nikto nečakal.

5
Zdroj: poderpda.com

Možno si spomínate na nedávny článok, ktorý sa týkal problému vo Windows 10. Príčinou bola aktualizácia KB4515384. Nízke percento používateľov sa sťažovalo na nesprávnu funkcionalitu menu Štart a problémy s externými USB zariadeniami či vyhľadávaním. Po necelých dvoch týždňoch však Microsoft problém „konečne vyriešil“.

Na stránke podpory sa spoločnosť vyjadrila veľmi jednoduchým a priamočiarym spôsobom: „Microsoft pri aktualizácii KB4515384 nenašiel žiadne chyby, ktoré by viedli k nesprávnemu fungovaniu menu Štart.“

Po obdržaní pomerne nízkeho, no stále dôležitého počtu sťažností Microsoft sľúbil, že celú situáciu spojenú s preberanou problematikou prešetrí a čo najskôr sa pokúsi prísť s čo najefektívnejším riešením.

TIP REDAKCIE
Microsoft odkladá ukončenie podpory pre Windows 10 Mobile

Ako ste si však prečítali vyššie, po novom sa dozvedáme, že nakoniec žiadne reálne riešenie neexistuje, a teda že nie je čo opravovať.

Tu však vzniká nová otázka: Kvôli čomu sa teda s problematikou stretol nie jeden, ale celá skupina ľudí? Aj na ňu sa však gigant údajne pokúsi nájsť odpoveď. Celú situáciu totiž bude aj naďalej sledovať a riešiť prostredníctvom spätnej väzby.