iPhone 11

iPhone XI na CAD renderoch: Nové modely prekvapili predovšetkým fotoaparátmi

Na internete sa práve objavili rendery pokračovania populárneho radu iPhonov – iPhone XI. Nový model zatiaľ nebol oficiálne predstavený.

Na internete sa práve objavili rendery pokračovania populárneho radu iPhonov – iPhone XI. Nový model zatiaľ nebol oficiálne predstavený, ale keďže sa CAD rendery vo väčšine prípadov považujú za presné a pravdivé, je veľmi pravdepodobné, že vieme, ako bude iPhone XI vyzerať. O novinke informoval web MacRumors.

Ako môžete vidieť na obrázkoch nižšie, predná strana iPhone XI sa od aktuálneho modelu nijak nelíši, teda aspoň čo sa dizajnu týka. Zadná strana je už však iný príbeh. Nový model nám skutočne ponúkne trojicu fotoaparátov, ktoré budú zoradené do tvaru trojuholníka (s výnimkou XIR).

Z renderov môžeme taktiež vyčítať aj to, že sa nedočkáme len jedného, ale hneď troch nových modelov. Každý jeden z nich môže byť považovaný za vylepšenú verziu svojho predchodcu, konkrétne iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR.

Kritizovaný iPhone XIR

Mnohých pri pohľade na rendery zarazilo práve rozmiestnenie fotoaparátov, predovšetkým v prípade iPhone XIR. Tento model totiž disponuje dvomi šošovkami, ktoré sú umiestnené pod seba, avšak na štvorcovom paneli. Otázkou teda je, prečo Apple nepoužil klasický “pilulkový” dizajn, ktorý môžeme vidieť na terajších modeloch. Nech už je to ako chce, dôležité je, že kritizovaný dizajn nijak neovplyvní kvalitu fotografií a videí.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Ďalšia vlna podvodných SMS. Týka sa to všetkých ľudí, takto vyzerajú!

Nástupcovia spomínaných modelov, teda XS, XS Max a XR, budú údajne disponovať 5,8, a 6,5-palcovými OLED displejmi, pričom tretí v poradí ponúkne 6,1-palcový LCD displej.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať