kryt z titanu

Len pre Galaxy S10+ a iPhone XS. Špeciálny kryt z titánu stojí vyše 1 100 €!

Kúpiť si k drahému smartfónu ochranný kryt alebo puzdro je určite dobrým nápadom. Nešťastný pád na zem vie prémiovú elektroniku značne poškodiť.

Kúpiť si k drahému smartfónu ochranný kryt alebo puzdro je určite dobrým nápadom. Nešťastný pád na zem vie prémiovú elektroniku značne poškodiť. Potreby bežných užívateľov pohodlne pokryje príslušenstvo v cene pohybujúcej sa maximálne v desiatkach EUR. 

Pokiaľ chcete byť v tomto smere výnimoční a zároveň vám nebude chýbať niekoľko stoviek EUR, kúpiť si môžete ochranný kryt, presnejšie skôr rám značky GRAY. Vlastniť ale musíte jeden zo špičkových smartfónov iPhone XSSamsung Galaxy S10+.

GRAY ponúka niekoľko typov krytov. Plošne dostupný je však len jeden z nich – ADVENT TITANIUM s cenou 623 EUR. Predaj krytov STEALTH, GOLD a AURORA je obmedzený na pár desiatok a stoviek kusov s ešte vyššou cenou.

Kryt AURORA pre iPhone XS stojí až extrémnych 1 164 EUR.

iphone xs
Foto: gray.sg

Čím je príslušenstvo jedinečné? V prvom rade tu je materiál. Každý kryt je frézovaný z jedného kusu titánu 5. triedy. Výroba jedného krytu trvá 8 hodín. Ďalej tu je prepracovaný členitý dizajn, ktorý tiež plní ochrannú, nielen estetickú funkciu. Kov je do finálnej podoby leštený ručne.

TIP REDAKCIE
Samsung predstavil Galaxy Z Flip 3 Bespoke, u nás sa však predávať nebude
samsung
Foto: gray.sg

Tvorcovia zároveň vyvinuli praktický spôsob uchytenia, ktorý si poradí aj bez skrutiek a iného spojovacieho materiálu. Na kryt si dokonca môžete nechať vyryť nejaký text, napr. svoje meno.

Ochranné kryty značky GRAY sú rozhodne originálne, no aj mimoriadne drahé. Ak budeme počítať s tým, že užívateľ svoj smartfón vymení raz za dva roky, kúpa takéhoto príslušenstva sa javí ako obzvlášť márnotratná.

Kto však jednoducho chce, má možnosť. Stačí prejsť do e-shopu gray.sg.

Total
23
Zdieľaní
Total
23
Zdieľať