note 10

Galaxy Note 10, Pixel 4 a iPhone XI: Kedy budú predstavené kľúčové zariadenia 2. polroka?

Rok 2019 sa pomaly preklápa do svojej druhej polovice čo znamená, že sa môžeme postupne pripravovať na premiéry nových zariadení z dielne známych výrobcov. 

Rok 2019 sa pomaly preklápa do svojej druhej polovice čo znamená, že sa môžeme postupne pripravovať na premiéry nových vlajkových zariadení z dielne popredných výrobcov. 

V druhom polroku nás okrem iných čaká predstavenie smartfónov Samsung Galaxy Note 10, Pixel 4 od Google a, samozrejme, trojice nových modelov iPhone od spoločnosti Apple. Huawei by mal predstaviť aj Mate 30 Pro, no vzhľadom na reštrikcie zo strany USA to ale nemusí byť isté.

Na nové horúce produkty z technologického sveta sa v predstihu pripravujú aj operátori. Musia nové smartfóny zaradiť do ponuky a spropagovať ich pre potencionálnych zákazníkov.

Známy technologický informátor Evan Blass zverejnil snímku, ktorá zobrazuje kalendár amerického operátora Verizon. Vďaka tejto snímke celkom presne vieme, kedy budú Galaxy Note 10, Pixel 4 a iPhone XI predstavené.

predstavenie
Foto: Evan Blass

Samsung Galaxy Note 10 by mal byť predstavený koncom augusta, približne v treťom týždni v mesiaci. Nové iPhony spoznáme koncom septembra, teda približne mesiac po predstavení Note 10. Pixel 4 Google odhalí v polovici októbra.

TIP REDAKCIE
To bolo rýchle: Dbrand upravil svoje kryty pre PlayStation 5. Bude to Sony stačiť?

V plánovači chýba Huawei Mate 30 Pro. Keďže sa už Mate 20 Pro v USA nepredával, Verzion s týmto zariadením jednoducho počítať nemusí. Zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že Mate 30 Pro predstavený nebude. Isté pochybnosti ale prirodzene existujú.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať