Apple má ešte tento rok predstaviť AirPods 3. Dočkať sa máme hneď dvoch nových modelov

Slúchadlá AirPods si prvým predstavením prešli už pred tromi rokmi, pričom ich druhej generácie sme sa dočkali len nedávno, teda na jar tohto roku.

Slúchadlá AirPods si prvým predstavením prešli už pred tromi rokmi, pričom ich druhej generácie sme sa dočkali len nedávno, teda na jar tohto roku. Teraz, po pár mesiacoch, sa dozvedáme, že Apple tento rok s AirPods zrejme nekončí. Na novinku upozornil server MacRumors.

Zmena dizajnu, vodeodolnosť a eliminácia okolitého hluku

AirPods 2 so sebou okrem vyššej ceny priniesli aj vlastné puzdro s podporou pre bezdrôtové nabíjanie. Tretia generácia bezdrôtových slúchadiel, ktorej sa máme dočkať ešte tento rok, údajne ponúkne jemne pozmenený dizajn či vodeodolnosť. Okrem toho majú byť slúchadlá schopné aj eliminácie okolitého hluku.

Zmena dizajnu bude podľa mnohých veľkoryso vítaná, keďže výzor slúchadiel sa ani po troch rokoch v podstate nezmenil.

V súlade s predpokladmi

Predpoklady týkajúce sa AirPods 3 korešpondujú s tvrdeniami serveru Bloomberg z februára minulého roku. Okrem iného spomínal aj avizovanú vodeodolnosť a elimináciu okolitého hluku, čo znamená, že uvedené informácie môžu byť aj skutočne pravdivé.

Slovo analytika

Do celej situácie sa zapája aj analytik Ming-Chi Kuo, ktorý predpovedá, že sa dočkáme hneď dvoch modelov AirPods. Jeden má doraziť ku koncu tohto roku, zatiaľ čo druhý v prvých mesiacoch toho budúceho.