Spotify s hrami: EA spustí pre používateľov PS4 službu Access

Herné pecky za pár drobných.

0
Ovládač od PS4
Ovládač od PS4 (FOTO Pixabay / pexels.com)

Od budúceho mesiaca bude k dispozícii nová služba, ktorá za malý mesačný poplatok umožní hrať všetky hry v jej ponuke. Novinky Access od EA sa ale tentokrát dočkajú len majitelia konzoly PlayStation 4.

Na výber bude z viacerých známych herných titulov, ako je napríklad Mass Effect: Andromeda alebo Battlefield V, a to od 24. júla, píše The Verge. V tento deň by mala herná služba Access pre PS4 začať oficiálne fungovať.

Čo sa týka mesačného poplatku, dostupné informácie spomínajú ani nie 5 dolárov. Ide tu však o cenovku pre americký trh, nie európsky. Prémiový účet v Spotify tam stojí necelých 10 dolárov a u nás iba necelých 6 eur, čiže asi 6,8 dolára.

Preto možno predpokladať, že aj tentokrát zaplatíme trošku menej. Služba Access pre Xbox stojí v našich končinách 3,99 eura.

Exkluzívny prístup k novinkám

Tí, ktorí si EA Access predplatia, dostanú okrem prístupu k slušnej knižnici PS hier aj exkluzívny prístup k pripravovaným herným novinkám. Keď začne prebiehať beta testovanie, tak môžu počítať s pozvánkou.

Rovnako sa ale môžu tešiť i na zľavy na nákup digitálnych titulov z portfólia spoločnosti EA. Vďaka tomu vedia ušetriť 10 percent z ich ceny.