zle hodnotenie got

Fanúšikovia zúria: 5. časť 8. série Game of Thrones má najhoršie hodnotenie v histórii

Najúspešnejší seriál v histórii televízie sa pomaly, ale isto blíži k finále. Predposledná časť Game of Thrones však vo fanúšikoch zanechala zmiešané pocity.

Najúspešnejší seriál v histórii televízie sa pomaly, ale isto blíži do finále. Predposledná časť Game of Thrones však vo fanúšikoch zanechala zmiešané pocity. Vyplýva to z nepriaznivého hodnotenia divákov.

Na poslednú sériu Game of Thrones sa čakalo dlho. Nedočkaví diváci sa mali pripraviť na šesť cinematických epizód, ktoré mali byť dlhšie, napínavejšie a prepracovanejšie než tie, ktoré sme už videli. Očakávania boli pochopiteľne poriadne vysoké.

Bohužiaľ, tvorcom Game of Thrones sa podľa hodnotenia posledných častí nepodarilo pretaviť očakávania v realitu. Vyplýva to z hodnotenia 5. epizódy s názvom The Bells na Rotten Tomatoes, známej platforme zameranej na hodnotenie filmov a seriálov. Predposledná časť tam získala len 49 %, čo je zatiaľ najmenej v histórii Game of Thrones.

Bez toho, aby sme opisovali, čo sa v 5. epizóde stalo môžeme povedať, že po vizuálnej stránke išlo o skutočné majstrovské dielo, ktoré mnohých prekvapilo v dobrom, iných zas v zlom smere.

Ako sa predposledná časť páčila vám? Dajte nám vedieť v diskusii nižšie!

Total
4
Zdieľaní