maxresdefault 1

Emilia Clarke prehovorila o 5. časti Game of Thrones: Bude to veľké

Čo si o nadchádzajúcej epizóde, ku ktorej už existuje aj upútavka, myslí Emilia Clarke, predstaviteľka Daenerys Targaryen?

HBO v noci z nedele na pondelok odvysielal 4. epizódu poslednej série najpopulárnejšieho seriálu tohto desaťročia, Game of Thrones. Čo si o nadchádzajúcej epizóde, ku ktorej už existuje aj upútavka, myslí Emilia Clarke, predstaviteľka Daenerys Targaryen?

Vášniví fanúšikovia seriálu si isto spomínajú na významné okamihy, ktorých bolo v priebehu predchádzajúcich siedmich sérií naozaj požehnane. Ako príklad môžeme uviesť napríklad Bitku bastardov, smrť Nočného kráľa či krvavú Červenú svadbu.

Vyzerá to ale, že nadchádzajúce finálne epizódy, teda piata a šiesta, sa s našim nervovým systémom zahrajú ešte viac, čo čiastočne potvrdila aj Emilia Clarke: „Bude to naozaj na mozog. Piata epizóda bude väčšia. Piata epizóda bude… ach. Takto, štvrtá, piata a šiesta epizóda sú všetky naozaj šialené,” opisuje koniec Game of Thrones Clarke.

Čas na poriadny masaker?

Mnohí veria, že práve v posledných častiach začnú naši obľúbení hrdinovia a hrdinky „padať ako muchy“, keďže pri bitke s Nočným kráľom ich padlo „len niekoľko“. Či tomu však bude skutočne tak, sa dozvieme až o týždeň v pondelok.

Čo si myslíte vy? Budú posledné epizódy skutočne “také šialené”?

Total
8
Zdieľaní