Máš rád Game of Thrones? Vďaka VR hre sa môžeš pridať k Nočnej hliadke

Milovníci Game of Thrones sa môžu radovať. Budúci týždeň totiž dorazí nová hra pre VR, ktorá hráčom umožní stať sa členmi legendárnej Nočnej hliadky.

Milovníci Game of Thrones sa môžu radovať. Na trh totiž dorazila nová hra pre VR, ktorá hráčom umožní stať sa členmi legendárnej Nočnej hliadky.

Titul nesie názov Beyond The Wall a náplňou jeho príbehu je, ako už bolo avizované vyššie, obrana sveta živých pred nemŕtvymi. Hra však vyžaduje aktívne predplatné služby Viveport Infinity od HTC (11,6 eur/mesiac alebo 88 eur/rok ). Je však dostupná aj v dvojtýždňovej verzii zadarmo.

FOTO: VR AND FUN PLUS

Zatiaľ len vo vybraných oblastiach

Herný zážitok, ktorý vznikol pod rukami Framestore v spolupráci s HBO, dorazí do vybraných oblastí už dnes, teda 31. mája. Medzi tieto oblasti patria Spojené štáty, Spojené kráľovstvo, Kanada, Brazília, Mexiko a Argentína. Či niekedy hra dorazí aj k nám, zatiaľ nevieme. Neostáva nám nič iné, než čakať na novinky a dúfať.

Ako sme už uviedli vyššie, titul bude hrateľný prostredníctvom Viveport Infinity, a to na headsetoch HTC Vive a Oculus Rfit.

TIP REDAKCIE
Hráč Forza Horizon 5 si na auto nalepil portrét Kim Čong-una, dostal ban do roku 9999

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať