got 1

Nová RPG hra na motívy Game of Thrones dorazila do smartfónov

Game of Thrones, vysoko hodnotený televízny seriál z produkcie HBO, sa stal predlohou pre novú mobilnú hru žánru RPG, ktorá sa vyvíjala posledné dva roky.

Game of Thrones, vysoko hodnotený televízny seriál z produkcie HBO, sa stal predlohou pre novú mobilnú hru žánru RPG, ktorá bola vyvíjaná posledné dva roky.

Hra nesie názov Game of Thrones Beyond the Wall a stiahnuť sa bude dať už 3. apríla (piatok), z obchodu Google Play a Huawei AppGallery, píše PhoneArena. Používatelia iOS zariadení si ju môžu stiahnuť už teraz.

V Apple App Store sa nachádza od konca marca a zatiaľ nazbierala vysoké hodnotenie 4,6 z 5 hviezd. Hru v spolupráci s HBO vyvinulo popredné kanadské štúdio Behavior Interactive.

V hre Game of Thrones Beyond the Wall sa stretnete so známymi postavami z rovnomenného seriálu (Jon Snow, Daenerys Targaryen, Jaime Lannister a ďalšie). Dej hry je posadený do obdobia 48 rokov pred udalosťami, ktoré sme mohli sledovať v televíznej snímke.

game of thornes

Inak ide o klasické RPG so získavaním hrdinov s rôznymi vlastnosťami, dôrazom na strategický boj v tíme, vylepšeniami špeciálnych schopností, budovaním a zháňaním zdrojov a tak podobne.

Súboje s nepriateľmi prebiehajú formou jednotlivých ťahov, preto je hra skôr strategickým ako akčným RPG. Tento formát sa nám ale páči. Ako hra vyzerá čiastočne prezrádza trailer nižšie.

Pred inštaláciou budete musieť v internej pamäti zariadenia uvoľniť minimálne 1,6 GB, pokiaľ ste s voľným miestom náhodou na hrane.

Total
3
Zdieľaní