Roztrhlo sa vrece: Toto sú všetky prichádzajúce aplikácie, hry a služby s Pokémon tématikou

Po nedávnej premiere úspešného filmu sa s aplikáciami, hrami a službami s Pokémon tématikou doslova trhá vrece. Toto sú prichádzajúce novinky.

Po nedávnej premiere úspešného filmu sa s aplikáciami, hrami a službami s Pokémon tématikou doslova trhá vrece.

Spoločnosť The Pokemon Company totiž odhalila, čo všetko sa na nás v pomerne blízkej budúcnosti chystá. Musíme uznať, že málo toho skutočne nie je.

Niečo pre Switch

Prvý na zozname je titul Detektív Pikachu (Detective Pikachu), ktorý bol originálne vyrobený pre konzolu 3DS a bol inšpiráciou pre nedávno vydaný film. Ten totiž údajne dorazí aj do konzoly Nintendo Switch.

Cloudová služba a merač spánku?

Spoločnosť ďalej spomenula aj novú cloudovú službu pre iOS a Android. Obľúbi si ju každý hráč, ktorý hrá viacero Pokémon hier. Nesie názov Pokémon HOME a umožní vám prenášať vášho pokémona naprieč hrami Pokémon Sword and Shield, Pokémon: Let’s GO, Pikachu!, Let’s Go, Eevee! a Pokémon Go. Výjsť má už budúci rok.

TIP REDAKCIE
Louvre z pohodlia domova či grilovačka s televízorom Terrace? So Samsungom sa to dá!

Toto však nie je jediná aplikácia s Pokémon tématikou, na ktorú sa môžeme tešiť. Vo výrobe je totiž aj Pokémon Sleep, čo je aplikácia, ktorá meria váš spánok a odmení vás, keď sa kvalitne vyspíte. Nikto však nevie, o aký druh odmeny konkrétne ide. Aplikácia vzniká pod dohľadom až troch spoločností, teda The Pokemon Company, Niantic a Nintendo, pričom rovnako ako Pokémon HOME, aj táto novinka dorazí budúci rok.

Tréneri, vitajte späť!

Na záver tu máme aj hru s názvom Pokémon Masters, ktorá prináša späť všetkých ikonických trénerov z celej histórie hlavnej série RPG hier.