nintendo

Nintendo Switch: Podpora pre VR dorazí do konzoly už 12. apríla!

Áno, čítaš správne. Do Nintendo Switch už 12. apríla dorazí Labo VR, posledná z neustále sa rozširujúcich DIY súprav, vďaka ktorej si budeme môcť vychutnať vrituálnu realitu aj na tejto konzole.

Áno, čítaš správne. Do Nintendo Switch už 12. apríla príde Labo VR, posledná z neustále sa rozširujúcich DIY súprav, vďaka ktorej si budeme môcť vychutnať virtuálnu realitu.

Ako sme už uviedli, predaj začne 12. apríla, pričom VR bude k dispozícii hneď v niekoľkých balíčkoch. Môžeš si vybrať medzi Starter Set + Blaster za 40 USD (35 EUR), ktorý si môžeš rozšíriť dvomi Expansion setmi, z ktorých jeden ťa vyjde na 20 USD (17 EUR), alebo si môžeš ušetriť starosti a zaplatiť rovno 80 USD (70 EUR) za kompletnú verziu.

Nintendo switch vr
FOTO: Nintendo (via Engadget)

Žiadne úchyty

Ako môžeš vidieť na obrázku vyššie, Toy-Con VR okuliare nebudú disponovať žiadnymi úchytmi, vďaka ktorým by ti na hlave držali samé. To teda znamená, že si ich budeš musieť pri tvári neustále pridržiavať. Mnohým to príde ako veľmi zlý nápad, no podľa spoločnosti Nintendo si takto užijeme viacej spoločenskej zábavy.

[irp]

Výnosný trend

Doposiaľ bol celý tento projekt obrovským trendom, do ktorého bolo investovaných množstvo peňazí a času. Avšak, na druhú stranu to vyzerá tak, že Labo spoločnosti naozaj vynáša a veríme, že aj vynášať bude.

O ďalších informáciach týkajúcich sa Labo VR ťa budeme určite informovať.

Total
2
Zdieľaní