maxresdefault 16

Bear Grylls bude mať na Netflixe novú interaktívnu šou You vs. Wild

Netflix prinesie ďalšiu interaktívnu šou. Po populárnom filme Black Mirror: Bandersnatch príde rad i na prežitie v nespútanej prírode.

Netflix oznámil, že už onedlho prinesie ďalšiu interaktívnu šou. Po populárnom filme Black Mirror: Bandersnatch príde rad i na prežitie v nespútanej prírode, kde nebude chýbať ani žijúca legenda. Ľudia tak dostanú príležitosť rozhodovať za hlavnú postavu menom Bear Grylls.

Nová šou ponesie názov You vs. Wild a postupom času bude k dispozícii osem častí. Prvú podľa dostupných informácií sprístupnia 10. apríla. K oznámeniu novinky došlo počas nedávneho tlačového podujatia v Los Angeles, píše The Verge.

Každá jedna epizóda poskytne tomu, kto si ju spustí, možnosť v určitých situáciách rozhodovať o tom, čo má Bear Grylls spraviť. Keď k tomu dôjde, zastaví sa obraz so zvukom a na displej v tej chvíli uvidí viacero odpovedí, aby vybral tú, ktorá mu sedí najviac. Keď tak spraví, rozhodne o ďalšom smerovaní osudu hlavnej postavy.

O novej šou sme sa dopočuli len krátko po tom, čo podobne prevedený film Black Mirror: Bandersnatch zožal ešte koncom uplynulého roka celkom slušný úspech. Ľudom sa príležitosť zasahovať do deja páčila, preto vedenie streamovacej služby Netflix rozhodlo, že prinesú i ďalšie interaktívne diela.

„Pridáme plyn. V priebehu roka alebo dvoch môžete teda očakávať viac interaktívneho obsahu. Nebude to však zakaždým iba sci-fi alebo smutné. Môže to byť totiž aj šialená komédia alebo romantika, kde sa diváci budú rozhodovať, či by mala byť s ním alebo s niekým druhým,” prezradil viceprezident Todd Yellin pre web Variety.

Ako už bolo spomenuté, prvú časť prežitia v prírode You vs. Wild si pozrieme v priebehu apríla.

Total
3
Zdieľaní